Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Kispesti Deák Ferenc Gimnázi...

A Kispesti Deák Ferenc Gimnáziumban milyen a szóbeli?

Figyelt kérdés

Elsősorban a nemet erdekel, de a többit is szivesen meghallgatom.

Kik vannak ott, mit kell csinalni, hogy zajlik, stb.


2023. febr. 27. 15:26
 1/4 A kérdező kommentje:
De a csepeli Jedlikről is jöhet információ😀
2023. febr. 27. 16:05
 2/4 Heszter válasza:

Én még nem voltam egyik iskolában sem, de ezeket találtam:


"Fél órával az időpontja előtt érkeztünk. A bejáratnál diákok igazítottak el, és a szülő is bemehetett (ezt később vettem észre, így én kint vártam). Angol nyelvű felvételire mentünk. Kis várakozás után behívták, még bőven az időpontja előtt. Három tanár volt jelen, akikkel beszélgetett, közben kettő hátul két diák a füzeteit, okleveleit nézte át. Vittünk fénymásolatot az E-naplóból és a félévi értesítőből, mindent visszakapott. Először tételt kellett húznia, majd magyarul kellett bemutatkoznia. Barátságosan beszélgettek vele. Ezután váltottak át angolul a kihúzott tételre és a képekre. Felszabadultan, vidáman jött ki, pozitív élmény volt. Igazolást elfelejtett kérni. Nem adnak automatikusan, be kell menni a titkárságra kérni."


ezt a véleményt valaki ma írta.


összességében a deákról egész pozitív visszajelzéseket találni.

2023. márc. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Most megyek 2 óra múlva, remélem sikerül.
2023. márc. 3. 07:25
 4/4 A kérdező kommentje:

A Deák megvan, úgyhogy leírom, hátha még hasznát veszi valaki.


Bementem, köszöntem. A füzeteket odaadtam2 diáknak, majd magyarul beszélgettünk a tanárokkal. Ezután tételt húztam. Tettek fel kérdéseket, ezekre választ adtam nagy nehezen, majd a kép alapjan is kérdeztek. Ezután megírtam a tesztet, remelem jól sikerult

2023. márc. 3. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!