Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik tűzijáték webshopokból...

Melyik tűzijáték webshopokból rendeltek?Miket rendeltek és milyen értékben?

Figyelt kérdés

2023. febr. 27. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szilveszterre? Nincs kicsit még korán? Én csak tervezgetem még😹
2023. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem csak kérdeztem pont azért mert most volt szilveszter.

Én már megterveztem és lesz benne 100 lövéses is meg egy 25 lövéses 50milis

és még rengeteg telep (köztük signature range is) rengeteg rakéta de a kisebb cuccok még változhatnak.A 100 as és az 50 milis nem fog.

2023. márc. 2. 18:22
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Semmit és sehonnan, mert már nem vagyok gyerek.
2023. márc. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2023. márc. 19. 08:22
 5/11 A kérdező kommentje:
De gyerek nem használhat fel pyrotechnikai eszközöket!
2023. márc. 19. 19:23
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Felnőtt meg nem akar. Elkezdjük megint?😂
2023. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

XD

Jó hát figyelj a saját statjaidat rontod.

Felőlem azt csinálasz amit akarsz.De én nem fogok feleslegesen beléd kötni.

2023. márc. 19. 19:47
 8/11 A kérdező kommentje:

csinálsz*

Nem mintha bármit számítana.

Csak ne kezdd megint, hogy "értelmes ember nem tűzijátékozik..."

Értelmes ember nem veszik össze ilyen dolgon a másikkal.Ez valakik hobbija részegek élvezete és gyerekek álma, hobbi amit szeretek komolyabban tolni ezért is lettem pirotechnikus (i-vel, hogy elhidd).Nem nem ebben a szakban dolgozok hanem erdész vagyok.

2023. márc. 19. 19:53
 9/11 A kérdező kommentje:

De akkor ha agresszívan válaszolsz mit vársz?

Nem sértésből meg semmi ilyesmi de most tényleg?

Várod, hogy felpontozzanak.Tudod mit a másik két válaszodat azért is felpontozom

2023. márc. 19. 19:58
 10/11 anonim válasza:
100%

A pyrofire.eu és az inmart.cz a legjobb amit ismerek. Van 100 milis vetőcsöves és rakéta csak ezeket szerelni kell. Gigászi nagy hengeres F4 es óriásvilkán ami nem csak papírral tömött vavak és 10m magas szikrát okád. F4 es petárdák 100 grammig, és a legjobb Fünke Pirat petárda a P1 100db-os Italian Pirat FRP03 20 € ért amiből felvásárolták az összest (a legjobb dörzsfejes 100db os petárda ami csak beszerezhető) 120dBA@23m nem 15m mint az átlag.


A másik legnagyobb sláger amiről halottam hogy kálium-klorátot készítenek kálisóból hegesztéshez használt szénpálcával kevés sóssav adagolásával 6V os mondjuk autó akkumulátor töltővel, vagy kálium-perklorátot vesznek fiatalok oldatként pyrohub.eu. Hozzá bojleranódot csiszolnak vagy vesznek 2-7 mikron közötti Dark alumínium a neve, hozzá kevés kén. Ez nincs lebutítva mint a nagyobb gyári petárdákban a hatóanyag nagyon fényes és olyan könyörtelen nagyot lehet vele robbantani amit semmilyen kicsivel is nagyobb gyári petárdával. Vízüveggel készített papírhengerben állítólag a leg durvább.


Profibb körökben kapni minden féle vegyszert amiből aki ért hozzá bármilyen tűzijátékot el lehet készíteni ami még jobb mint az F4 es termékek.


Ezek a legnagyobb és legdúrvább slágerek amiket másoktól halottam. Az én véleményem sokkal többet ér ilyet kipróbállni néha mint zsákszámra venni az itthon kapható élvezhetetlen kínai bóvlit. A különbség a kettő között minőségben akkora mintha egy szétrohadt büdös, koszos, roncstelepre való autóba úlnél be, meg hozzá képest több száz milliós monjuk Buggatti luxus sportautóba.

2023. ápr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!