Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Beengednek X-es korhatár...

Beengednek X-es korhatár besorolású filmre a moziban? El szeretnék menni az egyik ismerősömmel a Sikoly 6-ra csak nem tudodom hogy érdemes -e jegyet foglalnom annak az ismeretén kívül hogy beengednek -e a filmre. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2023. márc. 1. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 vagyok, öcsém 12 és beengedtek minket
2023. márc. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Meg ne írd, hogy hány éves vagy...
2023. márc. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
60%
Úgy tűnik sajnos csak este 10 után vetítik, bár én is várom, de így lehet nem tudok elmenni rá, pedig 23 vagyok
2023. márc. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sima liba, 17-ben jött ki a bőrpofa, és azon is láttam a premier vetítésen 3-4 éves kisgyerekeket, mert a hülye szülők bevitték őket.
2023. márc. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Annyira csodálatos, hogy én 27 évesen így nem fogom tudni megnézni, míg a kiskorúakat (akik miatt ilyen későre tették) simán beengedik...
2023. márc. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5. Ismerős, én is épphogy be tudtam építeni a programomba szerdára, az egyik ZH készülésem bánja majd xD
2023. márc. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon a korhatár csak ajánlás, mindenkit beengednek, ez az X besorolás csak annyit befolyásol, hogy mikor lehet vetíteni a filmet.
2023. márc. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Túl vagyok a filmen. De aki meg tudja nekem mondani, hogy erre minek kellett X besorolás, annak nagyon megköszönöm:)
2023. márc. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7: Ez így nem igaz. Egyrészről alapvető rendelkezés szerint a többinél is figyelni kéne korhatárt elérő személy jelenlétére, de ez már csak nagyon-nagyon ritkán és kirívó esetben valósul meg. Pláne azért is, mivel nem jól megy a moziknak. Másrészről az X-nél viszont szigorúbban él az a törvényi rendelkezés, hogy 18 év alatti nem mehet be.
febr. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8: Nyilván vannak még súlyosabb filmek, de 2 vagy 3 jelenet az átlagos horrortól kissé túlment. Azok miatt beleesett nálunk ebbe a szituba.
febr. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!