Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rajz feladatban kaphatok egy...

Rajz feladatban kaphatok egy kis segítséget? Nem vagyok kreatív ember. Légyszíves!

Figyelt kérdés

Szóval a feladat: egy képregényt kell rajzolni a János vitéz valamelyik jelentéből, fejezetéből, modernizált környezetben. Viszont a párbeszéd az eredeti szöveg alapján van. Pl.: Jancsi az elején egy parkolóban van, és SMS-ezik Iluskával, közben a kocsikról lelopják a rendszámtáblákat, fémeket, stb., és ezért a főnöke kirúgja. Az SMS szövegben a Petőfi Sándor által írt régies nyelvezetű szöveg.

Egyáltalán nem arról van szó, hogy oldjátok meg helyettem vagy ilyesmi (mielőtt jönnének a sértő kommentek), csak én nem vagyok kreatív ezen a téren annyira, mint amennyire kéne...

Előre is köszönöm! Kérlek ne írjatok sértő megjegyzéseket!


2023. márc. 1. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt a jelenet látványos lenne amikor János vitéz fenyegeti Iluska mostoháját hogy "kihullanak meglévő fogai" az látványos lenne.
2023. márc. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi az ötletet, de sajnos nem vagyok nagy rajz tehetség... Lehet, nem a látványvilágon kéne gondolkoznom. De köszönöm a választ! XD
2023. márc. 2. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!