Merjek rendelni?

Figyelt kérdés

.hu oldalrol szeretnek rendelni valamit, amire azt irtak, ha nem hasznal 60napon belul kuldjem vissza a csomagolast es visszateritik az arat.

A mz oldalon nincs telefonos elerhetoseg csak email, ez valami szloven ceg lehet.

Szerintetek el lehet hinni, hogy visszateritik az arat ha nem hasznal?



2023. márc. 1. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Azt írták, küldd vissza a csomagolást? A terméket meg megtarthatod? Na ne már.

Mondjuk ha nem szégyellnéd egy anonim weboldalon, hogy honnan akarsz rendelni, akkor talán többet tudnánk segíteni mint így. Az ugyanis, hogy .hu webshop, nem mond semmit, a "mz oldal" meg még kevésbé.

Azt mondjuk nem tudom, minek neked telefonos elérhetőség, faxon akarod visszaküldeni a csomagolást?

Inkább legyen adószám, cím, közösségi média linkek.

2023. márc. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a .hu oldalt nem találom meg, így mittudomén, de a leírtak alapján én nem számítanék semmiféle pénzvisszafizetésre, és rendelni is csak utánvéttel rendelnék ha muszáj lenne, de nem az.
2023. márc. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Rendeltem már pár .hu oldalról probléma nélkül.
2023. márc. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Hármas, volt mz oldal?
2023. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!