Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ki volt a népszerű...

Szerintetek ki volt a népszerűbb királyné akkoriban Savoyai Mária Anna vagy Sissi?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy sokan sisit, kedvelték mert ő valahogy kilógott a sorból egy királyné sem volt így fel hypeolva mint Sissi. Nekem sokkal szimpatikusabb Savoyai Mária Anna az élete is izgalmassabb meg szerintem szebb is volt/lehetett fiatal korában. Ti mit gondoltok nektek kia szimpatikusabb?..

#Sissi #királyné #Savoyai Mária Anna
2023. márc. 1. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Sissi
2023. márc. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Savoyai Máriáról nem sokat tudok, de a bécsi Sissi múzeumban azt mondták egy tárlatvezetésen, hogy egyébként Sissi egyáltalán nem volt így felkapva életében, mint a halála után. Mivel szinte soha nem is tartózkodott az udvarban, folyton utazgatott, nem szeretett szerepelni, ha mégis megjelent nyilvánosan, csak keveset beszélt, nem nagyon foglalkoztak vele. Ellenben miután meghalt, csúnyán hangzik, de felfedezték, micsoda marketing lehetőség van kvázi a személyében, pláne hogy milyen tragikusan végződött az élete.
2023. márc. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!