Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy halnál meg legszívesebben?

Hogy halnál meg legszívesebben?

Figyelt kérdés

Persze ez csak egy elméleti kérdés....


Válaszban meg is indokolhatod miért, illetve leírhatod melyik lenne szerinted a legrosszabb



2023. márc. 2. 21:00
A kérdező szavazást indított:
Golyó általi halállal
Méreginjekciós tű által
Akasztva
Szívinfarktust kapva
Rákba
Máglyán
Keresztve feszítve, mint Jézus (persze te utána nem támadsz fel!!!)
Kövekkel megdobva
Kés által leszúrva
Agyonverve
23 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Rákban azzon belül hasmirigyrákban mert úgy tudom annak a legenyhébbek a tünetei. Szerintem a legrosszabb a keresztre feszítés, nem túl kellemes pár napig egy kereszten lenni miközben a tüdőd megtelik vérrel
2023. márc. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
*hasnyálmirigy
2023. márc. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

Jobbnál jobb opciók. Akasztás, máglyahalál... ennyi erővel hol marad a karóba húzás, kerékbe törés, felnégyelés?

Én álmomban, ha egy mód van rá.

2023. márc. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Egyiket sem választanám. Mind brutális mégha valóság is. A legszebb az álom általi halál. Így halnék meg szívesen.
2023. márc. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"A legszebb az álom általi halál."

Ömmm... nekem már volt olyan álmom, amiből talán csak a hetedik kísérletre sikerült felébredni, és közben egyre rosszabbul éreztem magam.

Aki meghal, az előtte akár évekig szenvedhet egyetlen álomban egy éjszaka alatt - és nem tudhatod, hogy milyen körülmények között.

Én azt mondom, hogy ne irigyeld őt.


A legbékésebb halál az, ahol az agy kábítószert termel közben, és ez látszik ilyenkor az arcon is. Ezt hívják végtelen békének ilyenkor, és például fulladáskor vagy fagyhalálnál lehet - viszont ez nem kötelező, hogy ilyen legyen.

Ha pedig ez nincs, akkor ez a fajta is nagyon rossz halál.

2023. márc. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Guillotine, egyértelmű. Egy pillanat az egész, csak legyen jó éles.
2023. márc. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyaktiló által.
2023. márc. 16. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 NTBS ***** válasza:
62%
Méreg. Viszonylag gyorsan hat.
2023. márc. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
58%
Végkimerültség a szextől.
2023. márc. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Késelés, sok szúrással. Nem konyhakéssel, hanem valami jól kinéző, "szexi" késsel.

Vagy lőjön le a gyilkos.

De azért előtte jó lenne egy kicsit beszélgetni is vele, megismerni. A legjobb, ha olyan ember csinálja, akivel egymásra tudunk hangolódni.


Ha pedig kivégeznének, akkor vagy golyó (ez hátrakötött kézzel, letérdeltetve, tarkóba a legjobb), vagy villamosszék. Ez utóbbit amúgy én sem értem, miért vonz, hiszen az egyik legborzalmasabb és legijesztőbb mód, amit el lehet képzelni.

2023. ápr. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!