Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne röviden megfoga...

Hogyan lehetne röviden megfogalmazni? Többi lent

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám a Facebookos bemutatkozásomban röviden megfogalmazni, hogy aki párkapcsolati szándékkal írna nekem endegélykérést, ne tegye?

19 éves lány vagyok. Többször is kaptam már nálam jóval idősebb férfiaktól olyan Messenger üzenetet, hogy szeretne a párom lenni.

A helyzet az hogy ismerős, haveri szinten szoktam ismeretlenekkel is írni, de az ilyen kérésektől rosszul vagyok. Az engedélykéréseket nem szeretném kikapcsolni, mert jártam már rosszul miatta...



2023. márc. 5. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
"A Facebook bemutatkozásomban kérem, hogy aki párkapcsolati szándékkal írna nekem, ne tegye. Nem vagyok kényelmes ezzel, de örülnék, ha a kapcsolatunk baráti szinten maradna."
2023. márc. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TappancsMancs ***** válasza:

Nem kell hozzá semmi kacifántos szöveg. :) Ennyi simán megteszi, mint ahogy te is nagyjából kiírtad. Esetleg hozzátehetsz valamit arról is, hogy nem ismerkedsz ilyen módon.


"Aki párkapcsolati szándékkal írna nekem endegélykérést az kérem ne tegye, mivel teljesen fölösleges. F acebookonnem keresek párkapcsolatot."

2023. márc. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az idióta kiéhezett vén majmoknak hiába írsz bármit. Ha látnak egy szép nőt egyből megindul a nyálelválasztásuk.
2023. márc. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért még gondolkodhatnànak értelmesen...
2023. márc. 5. 20:03
 5/6 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, h már a profilképemet kéne kitörölni, de ha kitöröltem akkor volt aki engem törölt ismerősből. Mondjuk nem értem, h amiatt miért. Biztos inaktívnak hitte a profilom...
2023. márc. 5. 20:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor te se irkálj ismeretleneknek. Én először azt szoktam megkérdezni, honnan ismer engem? Erre általában nem jön válasz. De te csinálhatod azt, hogy egyszerűen nem válaszolsz nekik. Vagy törlöd őket.Vagy csinálsz egy egyen szöveget, azzal, hogy nincs szándékodban ismerkedni, és ha mégis erre válaszol, akkor kitörlöd.
2023. márc. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!