Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek igazságos fent az...

Szerintetek igazságos fent az isten? Es sokszor azt érzem hogy nem, mindig annak van több pénze akinek alapból van igazságtalannak tartom , 22 eves fodrász vagyok katásként lassan 1 éve annyit se keresek hogy szárazkenyeret vegyek szerintetek van

Figyelt kérdés
Igazság? Mit tegyek alig bírom már fizetni a sok katát meg a sok hulyeseget

2023. márc. 6. 13:32
 1/8 anonim válasza:
63%

Menj egy gyárba dolgozni, takarits, Budapesten is keress munkat vagy irany nyugat.


Isten meg egy kitalalt leny, gondolat.

Semmi koze a keresztenyek szerinti szerethez, ezt a tortenelem is bizonyitja.


Az elet olyan-amilyen.

Se jo, se rossz. Ez a te szubjektiv velemenyed, mert onzo vagy.

2023. márc. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Mikor volt az? Mondom ezt ateistaként... Én a helyedben így megpróbálnék alkalmazottnak menni.
2023. márc. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
A probléma és a megoldása is itt lent van, nem mástól (főleg kitalált alakoktól) kell a segítséget várni, nem fog jönni. Ha kényszerhelyzetben vagy akkor lépni kell, ha nem jól keresel akkor váltani, fejlődni, keresni a további lehetőségeket. Fiatal vagy, ha 12 évig jártál iskolába akkor nyelvet is tanulnod kellett, rá kell ülni a tanulásra majd lelépni, mert ettől jobb nem lesz a helyzet.
2023. márc. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szerinted a pénz áldás ?


Egy ateista kérdése... :)


....de sajnálom h nem találod a szamitasodat, talán lehetne fix munkavállalás és mellette Kata.... De tudok több embert is, aki fusiban tolja a fodraszkodast. Nem biztatlak, csak mesélem :)

2023. márc. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De miért nem keresel? Nincs kliens? Alacsonyra lövi az árat a konkurencia? Bénán vágsz? Nem lehet veled kijönni?

Lehet várni az öreg tábornokra, míg fűrészeled az ágat magad alatt, csak nem biztos, hogy megéri.

2023. márc. 7. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia. Nem tudom mennyire vagy vallásos, de ha semennyire, az sem gond. Szép ez a kérdés.

Az életben annyi igazságtalanság van. A jók elmennek, a rosszak maradnak, a rosszak kapnak több pénzt, stb.

Viszont ahogy ez a Bibliában is le van írva, az élet a Földön csak átmeneti. Állítólag aki itt szenved egész életében, annak a halál után jó lesz. Én remélem ez tényleg így van. Kitartást neked, esetleg ha nem esik nehezedre, próbálj meg Istenhez beszélni, biztos vagyok benne, hogy kapsz választ a kérdéseidre. :)

2023. márc. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Milyen isten? Nem kitalált figuráktól kell várni a segítséget. Az élet mindig is igazságtalan volt, a kisemberek világképe az igazságos világba vetett hit. Ha ettől nem szakadsz el, még sok csalódás fog várni az életben.
2023. márc. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs baj szerintem az igazságos világ koncepciójával alapjaiban. A gond a naivitással van, amikor az ember azt gondolja, hogy ez vagy az lenne igazságos, meg hogy mindenki megkapja majd a magáét, mint Hollywood meséiben. A természet harmóniája és igazsága sokszor messze-messze túlmutat mindenen, amit ember átláthat, és ez még csak a természet.
2023. márc. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!