Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érettségivel milyen munkát...

Érettségivel milyen munkát végzel és mennyi idő alatt tudtál elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Érdekel, hogy érettségivel ki milyen munkaköröket tölt be. Van egy szakmám, de abban nem tudok elhelyezkedni.

2023. márc. 9. 05:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a szakmád?
2023. márc. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pénzügyi-számviteli ügyintéző.
2023. márc. 9. 06:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Még mindig munkát keresek...az is baj hogy nem pesti vagyok, ott simán találnék valamit, több a lehetőség kipróbálni magad, és több a tanfolyam is, amiből válogathatsz. Sztem sokszkr az is baj hogy csak egy városban keresünk munkát
2023. márc. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Senior Séf ***** válasza:
85%
Az a baj, hogy mindenki irodában akar dolgozni, és már eleve olyan iskolába megy. Pedig ezerszer jobb a szabad ég alatt.
2023. márc. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Neked milyen munkád van a szabad ég alatt? A legtöbb munka beltéri...de a kertészkedés 4 órában sokkal jobb, mint a 9 órai irodai munka, azt meg kell hagyni.
2023. márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Nekem az, hogy pénzügyi ügyintéző, nem szakma. Szakma a varrónő, a villanyszerelő, a kőműves, az ács, a szakács - amiket két kézzel (meg persze fejjel is!) kell csinálni. Keress egy ilyen szakmát, és akkor majd el fogsz tudni helyezkedni.
2023. márc. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
#6 Akkor nyilván a mérnök, programozó, könyvelő se szakma...
2023. márc. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!