Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most komolyan, miért ilyen...

Most komolyan, miért ilyen nehéz Budapesten találni egy normális kiadó szobát normális áron?!

Figyelt kérdés

Ami ráadásul nem is a legszélső kerületben van:/

A pénz kérdéssel nincsen baj de 80 körül szeretnék rászánni de szinte lehetetlen.


Lepukkantak drágák :(


2023. márc. 10. 21:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzátenném egy 23 éves lány vagyok aki szintén fiatal lányokkal lakna.. de addig sem jutok el hogy találjak egy tetsző albérletet :(
2023. márc. 10. 21:32
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Üdvözöllek a magyar valóságban! Elég drágán kaphatsz bp-n egy putri szintű albérletet, a normális színvonalút pedig a háromszorosáért. Sajnos ez van, és úgy tűnik, hogy hogy ebből nem lesz kiút. Aztán csodálkoznak, hogy az értelmes és képzett fiatalok inkább külföldre mennek, neked is ezt tanácsolom, ha jót akarsz magadnak.
2023. márc. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Na, hogy jól értem-e...


- Belső(bb) kerület.

- Lánynak megfelelő, azaz tiszta.

- 80-ért.

- Csajokkal.


Ugye?



JÓ REGGELT!!!!


A 80 sajna kevés, főleg belső, egyetem közeli, metrós környéki, tiszta, igényes szobáért.


Sokáig ingatlanoztam, adok 4 tippet!


1.: Ne csak lány lakótársakkban gondolkodj!

2.: Nem gáz a külső kerület! Ha kifogsz egy jó buszjáratot, vagy esetleg villamost.

3.: Nyugodtan menj be egy ingatlanirodába, és kérdezd meg őket, van-e szobakiadó ügyfelük!


+1: TÁMADJ! Keress bérlőtársat, és vegyél ki egy lakást! Pl.: [link]

2023. márc. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tegyél hozzá még egy 80ast (plusz a rezsi) és akkor fogsz találni.
2023. márc. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
80 ezer plusz rezsiért csak a belvárostól távolabbi kerületekben kapsz normális szobát vagy a 8 ker no-go zónájában ahol még nappal sem érdemes egyedül mászkálni. Bár ha azt vesszük, hogy Budapest belvárosa is lassan egy nagy no-go zóna, akkor lehet mégis jobban jársz egy normálisabb külső kerülettel.
2023. márc. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!