Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a kormányablakba nem lehet...

Ha a kormányablakba nem lehet foglalni, mert betelt, ha bemegyek sorra kerülhetek?

Figyelt kérdés
Hétfőn mindenképp kellene mennem kormányablakba, de már betelt a teljes hét. Gondoltam bemegyek délelőtt, húzok sorszámot és várok. Lehetséges, hogy sorra kerüljek így is?
2023. márc. 11. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az időpontfoglalás csak egy lehetőség, nem ez az egyetlen fogadási rend. Valószínűleg fenntartanak egy időpontos ablakot, és egy normál sorszámos ablakot is. Már csak azért is, mert nincs mindenkinek ügyfélkapu hozzáférése, vagy ismerete arról hogy neten is be tud jelentkezni egy ügy intézéséhez. Amíg kiadnak sorszámot, azokat be is szokták hívni. Ezért vannak olyan rendszerek, hogy zárás előtt fél-egy órával már nincs sorszám kiadása, hogy az addig feltorlódottak még meg tudják csinálni.
2023. márc. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mindentudó99 ***** válasza:
Covid idején kötelező volt időpontot kérni. Én nem tudtam megis fogadtak akkor is
2023. márc. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. márc. 11. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!