Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Munkaügyi központban hogyan...

Munkaügyi központban hogyan jelentkezhetekbe?

Figyelt kérdés
Tehát az állandó lakcímemtől 250km-re helyezkedtem el, és az ottani munkaügyi központban azt mondták csak akkor jelentkezhetek itt be hogyha itt van a lakcímem is, jelenleg kapom a munkanélküli segélyt és nagyon esélyes hogy elfogok állni dolgozni, ennek miféle folyamata van konkrétan elég hogyha telefonon értesítem őket hogy elálltam dolgozni vagy pedig haza kell utaznom?
2023. márc. 12. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Gyorsabban választ kapnál, ha mondjuk felhívnád őket és megkérdeznéd.
2023. márc. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az holnap 8órakkor lenne addig meg hátha van olyan ember aki információval tud szolgálni nekem ezügyben ;) ha nem tudsz segíteni egyszerüen ne írj ide.
2023. márc. 12. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha dolgozni kezdesz, elég beszólni telefonon, de a papírokért a későbbiekben akkor is be kell menni.
2023. márc. 13. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NTBS ***** válasza:
Mi lett kedves kérdező?
2023. márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!