Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy Sparban koszos felsőben vannak bármelyikbe megyek be, Auchan/ Lidl / Aldi esetén meg nem?

Figyelt kérdés
Alapjában szeretem Spar/Interspar üzleteket, mert sok olyan dolgot meg tudok venni, amit pl Lidl - Aldi nem árul, de az nagyon zavar a fehér póló már finoman szólva nem fehér a polar valami is full koszos mindig, ezeket a cég nem mossa központilag hanem a dolgozóknak kéne? Vagy mi lehet a gond? Olyan igénytelen zavarja a szemem (akinek nem, ne írja le köszi, mert a kérdés nem ez :D)

2023. márc. 13. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Az nem kosz,csak nem fehér munkaruha
2023. márc. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hidd el koszos...
2023. márc. 13. 16:22
 3/10 Hussaro Hungaricus ***** válasza:
100%
A Lidlnél 2 nadrág, 1-2 kabát, pulcsi és úgy 3-4 felső (rövid vagy hosszú, választhatsz) jár belépéskor, de ismerősöm a nyárra tekintettel kért még 3-at és kapott (ingyen). Természetesen nekik kell mosniuk otthon.
2023. márc. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Hussaro Hungaricus ***** válasza:
100%

Sajnos nem lehet szerkeszteni és ez lemaradt:


Szóval a Sparban valószínűleg kevesebb munkaruhát ad a cég, ezért használják tovább.

2023. márc. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3(4)


Logikusnak tűnik...

Igen, például Lidl meg Aldi esetén sosem tapasztaltam ezt valószínűleg ez az oka valóban.

Köszönöm a válaszod.

2023. márc. 13. 17:50
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igényes(telen) a cég.
2023. márc. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Én nem rég léptem be a sparba, munka ruha ellátási problémák is vannak, zöldség osztályon dolgozok fehér pólóban már műszak elején pl krumpli töltés során össze kóstolhatom utána egész műszakban marad koszos ruha ...
2023. márc. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7


Köszi a választ, de nem ilyen " természetes" koszolódásra gondolok, hanem amikor látszik egy fehér póló nincs hetek óta mosva. Viszont valószínűleg ez az oka igen, amit írtatok hogy kevés amit kap a dolgozó máshol meg több váltás van esetlegesen. Meg jobban belegondolva pl Lidl esetén sötét színűben vannak, nem is olyan kényes (feltűnő) mint ugye a fehér, az sem dolgozott szerintem kereskedelemben soha aki kitalálta nektek oda a fehéret...

Sok sikert amúgy az új helyeden, remélem megtalálod a helyed!

2023. márc. 15. 16:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Az Aldiról tudok véleményt mondani, oda járok legtöbbet. Ott még a dolgozók és normálisabb, értelmesebbek, mint más boltokban, max. van pár flegma huszonéves kasszás, de ennyi.

Szóval gyanítom, nem is engedi a vezetőség, hogy valaki koszos ruhában legyen.

2023. márc. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minimum 5 pólót kellene adjanak a dolgozóknak mindenhol, mint a gyárakban.
2023. ápr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!