Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a kis...

Mi a véleményetek erről a kis húsvéti meglepiről?

Figyelt kérdés

Alapjáraton nem szeretem a húsvétot ezért nem is szoktuk ünnepelni a családdal tehát nincs nagy tapasztalatom ezzel kapcsolatban. Amikor kicsi voltam max jött hozzánk pár ismerős locsolkodni de az utóbbi pár évben ez is elmaradt. Viszont amióta van barátom megjött hozzá a kedvem. Arra gondoltam készítek neki egy kis meglepetést. Láttam a kikben ilyen kis "zsákot" (kb 10x15 cm, krémszínű és egy nyuszis arcot ábrázol) amibe elférne néhány húsvéti édesség pl egy csokitojás és egy csokinyuszi. Illetve szeretnék festeni neki egy tojást. Szeret biliárdozni ezért az az ötletem támadt, hogy lefestem feketére és az egyik oldalára festek egy fehér kört benne egy nyolcassal a másik oldalára pedig egy szivecskét. Ezenkívül tervezek valami kirándulást pl a hegyekben.


Olvasgattam hasonló kérdéseket a témában de csak olyat találtam ahol egy szülő szeretett volna ajándékot venni a gyermekének és írták a válaszolók h túlzás mert ez az ünnep nem az ajándékozásról szól. (amiben egyébként egyet tudok érteni, az én családomban sem divat)

Ti mit gondoltok erről?


2023. márc. 14. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt, hogy az elgondolásod teljesen jó. :)

Előre is: Kellemes Nyulat! :D

2023. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, viszont kívánom!
2023. márc. 19. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!