Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv mindenkinek! Kérdésem a...

Coliander kérdése:

Üdv mindenkinek! Kérdésem a következő,hogy kinek mi a véleménye a Randivonal nevű társkeresőről? Ugyanis azt tapasztalom,hogy hiába vagyok tag,meg plusztag is,bárkinek is írok,nem válaszolnak vissza!!Például:5 hölgyből csak egynél láttam,hogy látta.

Figyelt kérdés
Jaa és mindenkinél,akiknek írtam,ott van az,hogy xy válaszára vár,stb stb.... És ha el is olvasta az üzenetet, ő sem ír vissza.🤷🤷. Nekem ez az egész furcsa azért.!
2023. jan. 29. 07:32
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Senkinek nem kötelező vissza írni. Legyen szó Randivonalról vagy Messengerről.
2023. jan. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Isten hozott a társkeresők világában. Ez nem a Randivonal (és nem is a lányok) sajátossága, sajnos elterjedt szokás.
2023. jan. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Az összes társkereső oldal lehúzás!

Értelme egyiknek sincs, csak dobálod bele a pénzed és nem történik semmi.

2023. jan. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

Felejtsd el ezeket.

több mint 15 társkereső portált kipróbáltam az elmúlt évek során, van amit többször is, 15-ből 12 fizetős volt valamilyen formában, rengeteg az inaktív felhasználó, a selejtek aktívak csak, ahol normálisan kinéző nők vannak és aktívak azok belül romlottak és igazából esélyed sincsen, persze 1000-ből 1 normális és biztos szóba állna veled, de kicsi az esélye, hogy téged választ.

Marad a tinder badoo bumble... ezeken a legaktívabbak, de hát olyanok is...

2023. jan. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
53%
Mint a legtöbb ilyen oldal,ez is csak a pénzről szól. Ha gyorsan párt találsz akkor elhagyod az oldalukat és így kevesebb pénzt hagysz ott. Sajnos ez így van,és dolgozik az algoritmus rendesen ezen.
2023. jan. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Aki lepontozott az menjen szépen éés regisztráljon az oldalakra és küldözgesse az sms-eket és várja a csodát nyugodtan!

Át vagytok b.... verve rendesen. Fizettek mint a katonatiszt, csorgatjátok a nyálatok a jó csajokra akik profilja mögött 80-90%-ban nincs is valódi ember. Ha meg van, akkor rohadtul nem úgy néz ki ahogy a képen és rohadtul nem téged keres!


Aki nem hiszi, íme az egyik aki ezen szedte meg magát:

[link]

Született 1970. május 24. (52 éves)

2021-ben 253,8 milliárd forintos vagyonával, az előző évhez képest 4 hellyel visszaesve, Magyarország 6. leggazdagabb üzletembere.


Segítek: ez ennyi forint: 253 800 000 000.

107 ezer évig kell a garantált bérminimumért dolgoznod hogy elérd.

2023. jan. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Figyelj, a következőt tudom javasolni, regisztrálj be nőként 1 kamu képpel, hamar rájössz, hogy esélyed sem lesz párt találni.


ja és én is osztom #6 hozzászólását, aki lepontozott engem is valszeg még nem járt ilyen oldalon csak valami fiktív világba élhet azt hiszi ez úgy megy

2023. jan. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Kb 15-16 éve regisztráltam én is 2-3 ilyen oldalra. Akkor még nem voltak fizetősek és gyakorlatilag ingyen lehetett ismerkedni, üzenetet küldözgetni, elérhetőséget cserélni. Még teljesen más volt az internet akkoriban. Nem mentek rá ennyire a pénzlehúzásra. De már akkor sem ment a társkeresés olyan könnyen. Csak ha durván ki voltál éhezve és durván visszavetted az igényeidet.

Akkoriban kb 1-2%-os volt a válaszadók aránya, abból pedig megint csak 1% volt aki a második üzenetre is reagált.

Lehet lepontozni... van pontom bőven, nem érdekel. De a pénzetekkel ti szórakoztok. Lottózátok el inkább, annak nagyobb az esélye mint hogy egy mai társkereső oldalon meglegyen az igazi. Ha csak kefélésre kell valaki, akkor nem a társkeresőn kell keresni.

A Tindert én nem használtam még, de egyik jó barátom nyomta keményen egy időben és a mostani párja is onnan van, most már több mint 1 éve együtt vannak. Ott nagyobb az esély ezek szerint.

2023. jan. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 xp ali ***** válasza:
1 jó ismim anno ott szedte össze a nőjét. Az sajnos visszaírt. Aztán míg élt, szipolyozta. Szóval van, aki visszaír és nem csak kamuprofil de vigyázz a szélhámosokkal, meg akik csak pénzt csalnak ki az emberekből. Ismerkedj inkább más fórumokon. Önkénteskedj, vagy ilyesmi. Ott is vannak nők és még esély is, hogy jóravalót találsz.
2023. febr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Rajtavagyok két csajal beszéltem egyik se hirdetett az oldalon soha kamu az egész társkeresö
2023. júl. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!