Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Végezhetem máshol az egyetemi...

PRODIN10880 kérdése:

Végezhetem máshol az egyetemi gyakorlatomat?

Figyelt kérdés
Utolsó évesként gyakorlatot teljesítek ebben a félévben. Az a helyzet áll fent, hogy nem tudnak nekem munkát biztosítani a gyakorlati helyemen. Családtag igazolta le de megrendelések hiányában nem tudnak nekem munkát adni, de a gyakorlatot továbbra is ott igazolják nekem. Papíron nem kellett bejelenteni a könyvelőnek engem. Ilyenkor végezhetek máshol munkát bejelentve vagy kizárólag csak Fekete munkáról lehet szó?

2023. márc. 15. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Egyetemet kérdezd meg. A nagyokosok jobban tudjak
2023. márc. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Az egyetemed TVSZ-ében világosan szerepelnie kell válasznak a kérdésedre, a TVSZ pedig minden egyetemen más. Ha elméletileg nem lehetséges, megpróbálhatod a thnál megkérdezni, hátha egyedileg elbírálják, de kétlem. Ismerek olyat, aki legalább 1 évet csúszott, mert nem tudtak neki munkát adni sehol gyakorlaton. :/
2023. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 NTBS ***** válasza:
TO-ra menj be.
2023. márc. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, csak a szakdolgozatot már cégről elkezdtem írni és nem akarok váltani, csupán azzal nem vagyok tisztában hogy ez miatt szankciónálhat-e az egyetem
2023. márc. 15. 23:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, legrosszabbvesetben +1 évet csúsuol.
2023. márc. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!