Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pisi alvás közben? Ti pisiltet...

Pisi alvás közben? Ti pisiltetek már be éjszaka?

Figyelt kérdés
és nem kisbaba fejjel.:D Ez normális dolog?
2010. okt. 6. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
nem normális de volt már rá példa, mikor kevertem a füvet a töménnyel.
2010. okt. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nemigazán:D vagy pszichés probléma, vagy valami nincs rendbe odabent :O
2010. okt. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
velem is most fordult elő először. Csak azt álmodtam, hogy bepisilek, aztán felébredtem, és tényleg... :|
2010. okt. 6. 20:35
 4/10 anonim ***** válasza:
pszichopata
2010. okt. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
... am egyáltalán nem vicces. De egyszeri alkalom volt, nem hinném, hogy pszichés probléma. Vagyis remélem...
2010. okt. 6. 20:42
 6/10 anonim ***** válasza:
nedves álom :DDD
2010. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon gáz, de névtelenül vagyok, úgyhogy elmondom :D Én is bepisiltem múltkor éjszaka (pedig 17 éves vagyok). De tudom is miért: salaktalanító teát ittam este, meg előtte egész nap sok vizet, és hiába mentem el wc-re gondolom összegyűlt, és hát...Arra ébredtem hogy tiszta pisi az ágy :S Gáz, de ez van.

Egyébként megeshet hogy azt álmodod wc-n vagy és bepisilsz, vagy ilyen van mint velem volt, szerintem ha 1x-2x megtörténik nincs veled semmi gáz :) (csak ne mondd el senkinek:D)

2010. okt. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen, én is 16 vagyok. köszönöm, hogy leírtad, kicsit megnyugtatott. :):D
2010. okt. 6. 20:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Épp a múlt héten voltam egy buliba és tök idegesen mentem haza na meg részegen. Hazafelé út benyomtam még egy sört, aztán amint hazaértem mentem aludni. Reggel arra ébredtem nincs rajtam alsógatya és az ágy mellett egy nagy folt van. Kerestem az alsóm miután megtaláltam tiszta nedü volt. Hát ki tudja mi történt, de ez van.

Tavaly is hasonlóan jártam. Akkor arra ébredtem, hogy a szekrényemre pisálok. Gondoltam már úgyis mindeggy befejeztem a dolgom és részeg fejjel vissza feküdtem aludni.


De csak ez a 2 alkalom volt. 23F

2010. okt. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

Húúú.Én egyszer mesztelenül aludtam a barátnömmel de nem vagyunk lezbik!És nyitva volt a szája én meg pont bele.

:DDD

2013. márc. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!