Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap állt fel elsőzör...

Tegnap állt fel elsőzör lányom (6,5 hós), na éjszaka is ezt akarta gyakorolni. Alvás katasztrófa. Ti hogy vészeltétek át?

Figyelt kérdés
Feküdtem vele a földön és belém kapaszkodva felállt. Örültem neki nagyon, de este jött a fekete leves,állandóan húzta volna föl magát a kiságyba kapaszkodva, alig bírtam elaltani.
2011. máj. 28. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
most folyamatosan, egész nap és a leglehetetlenebb helyeken is fel fog állni, ez teljesen normális, hiszen megtanult valami újat, és tetszik neki! Ha nem tudod elaltatni mert "álldogál" akkor még nem elég álmos :-)
2011. máj. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Habár nálunk pár hónappal később volt, de engem nem zavart. Hagytam, h gyakoroljon, amíg el nem fárad. Eleve nem aludt el vagy fél óráig, hanem "dumált" mindig.
2011. máj. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez még így lesz egy jó darabig! :-)

Pár éjszaka még "katasztrófa" lesz!

Ügyes babád van!

2011. máj. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, készülj fel!

Az én kicsim 6 hónapos volt, amikor a kiságyban felállt, aznap estétől borzalmasak az éjszakák!

Mos lesz jövő héten 10 hónapos, mivel egyszerre állt fel, ült le, és kezdett négykézláb mászni, nálunk máig elég gázosak az éjszakák!

Kb. 3x kel fel, és azonnal talpra áll! 2 másodperc alatt az ágy végében van, és húzza fel magát! Volt, hogy le kellett fogni. Nem vicc, apa a lábát, én a kezét, magamhoz szorítottam, és így cicizett. Csak így aludt el...

Kitartást!

2011. máj. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Hát én is csak azt tudom mondani kitartás.Kisfiam nemsokára egy éves de a mai napig nem alszik a kiságyába.Mióta föláll egyszerüen nem hajlandó fekve maradni a kiságyába és nálunk függetlenül attol,hogy mennyire álmos.A gyerek majd elalszik de nem marad fekve dőt ha megébred akkor is az az első dolga,hogy áll fel.A szemei sokszor nincsenek is nyitva tehát alszik.Megoldást én sem tudok.én eleltatom a fotelban ülve a hasamon és ugy rakom be a kiságyba.TUDOM nem ez a legjobb megoldás de sírni,azenvedni nem fogom hagyni.Kitartás!!!!!!!!!!!!

2011. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!