Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit mond ezen a képen? Értek...

Mit mond ezen a képen? Értek angolul, de nem értem, mire gondol.

Figyelt kérdés
[link]

2023. márc. 21. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Regisztrációhoz kötött a kép megtekintése, mert korhatárosnak van jelölve.
2023. márc. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Be vagyok regisztrálva.
2023. márc. 21. 11:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen, de mi nem, így nem látjuk miről kérdezel. Küldtél egy linket ami regisztrációköteles, senki nem fog csak azért regisztrálni hogy megnézze. Töltsd fel máshová és úgy linkeld be, hogy lássuk.
2023. márc. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont, ahogy a 3-as írta.


De ha lusta vagy máshova töltögetni, akkor be is pötyögheted ide, hogy mi van a képre írva.

2023. márc. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

I just find relaxing to fondle my poke balls

Why is your face red

2023. márc. 21. 12:07
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nem látjuk a képet, de elképzelhető, hogy arra épít a vicc, hogy áthallásos, hogy szereti fogdosni a golyóit. (poké golyókat vagy a heréit)


Ettől zavarba jön/mérges lesz, aki félre hallja.

2023. márc. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Megnyugtatónak/pihentetőnek talámom a poké-labdáim simogatását"


Amiket, ha elég kanos vagy, gondolhatod heréknek is ugyebár. Főleg hogy ezzel a dekolzázsszöggel nem nehéz szexel látni bele. Bár szerintem kicsit erőltetett.


Amúgy nem értem, hogy mitől számít ez sensitive content-nek. Ha ne fújojjanak itt fentebb, eszembe se jutott volna, hogy az (van DA profilom, szóval egyből látom a képet, s olyan rajzom is van oda feltöltve, ahol csak 2 vékony fekete csíkkal takartam ki a karakter olyan részeit, de az se sensitive content).

2023. márc. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: ismered azt a mondást, hogy "abból baj nem lehet" ?
2023. márc. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!