Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A thestreets.hu megbízható?

A thestreets.hu megbízható?

Figyelt kérdés
Ha onnan rendelek, akkor eredeti terméket küldenek? Felesleges megkérdeznem, de fő a biztonság: nem húznak be, ugye?

2023. márc. 21. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Muszáj mindenkinek kamu oldalakat megtalálni... Ha rendelni akarsz, akkor normális, legit helyről rendeld és nem fogsz csalódni.
2023. márc. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Először én is a Nikerol próbáltam, de nem működik az oldal se nekem, se sok barátomnak.
2023. márc. 22. 09:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább várj türelemmel a nike.com oldalra😊 Az a tuti😉
2023. márc. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TappancsMancs ***** válasza:

1-es ezt nem tudom miből veszed. Azért mert nem ismerjük a nevét még nem lesz kamu.

> ismerem/nem ismerem -vs- kamu/okés ?


Amúgy meg kérdező elég sok környékbeli ország szállít Magyarországra. Én is rendeltem már, nem is tudom szlovák oldalról többször is és még pénz visszafizetséem is volt.


Kérdező nézd meg mindig a kapcsolati adatokat, céges infók stb. Ennél még üzletek is vannak és a google street view is lefotózta az utcán.


Üzletek

[link]


[link]

2023. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolat!😁
2023. márc. 22. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!