Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Végek ért már a Boku no Hero...

_dandelions222 kérdése:

Végek ért már a Boku no Hero Academia?

Figyelt kérdés
Én most az animére lennék kíváncsi, hogy az mikor ér véget? Befejeződik a 6. évad 25. részével, és ennyi, vagy még lesz? Most 2023 van, és azt hiszem az anime első része 2019. októberében jött létre (javítsatok ki, ha nem). Én a 6. évad 15. részénél tartok, és ahol én nézem (jobbmintatv.hu) ott csak 23 rész van, de tudom, hogy 25 van igazából. Viszont azt is hallottam már, hogy Horikoshi (a manga írója) még rakna hozzá plusz részeket az egész történethez. Ebből mennyi igaz? Ha valaki tudja, hogy vége van-e már, vagy hogy hány évada lesz, írja meg kérlek! Köszi mindenkinek!

2023. márc. 22. 15:51
 1/1 A.szeretet.ősanyája válasza:
ha jól tudom lesz 7. évad. Bár még nem tudni mikor... De ha nagyon érdekel a Naruto-kun oldalán fent van a manga magyar fordítása
2023. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!