Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy kis problémám, a...

Van egy kis problémám, a kevés meló miatt szabira küldtek minket egy hétre, és éjjel kaptam sms t hogy menjek be ma meg holnap éjjel dolgozni mert már van anyag, de ha szabit írtak nekem én meg már elutaztam akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
mivel rossz a másik telefonom, ez meg kölcsön, ha hívnak mondhatnám azt is, hogy rossz a telcsim kijelzője, és az sms t nem tudtam elolvasni, legközelebb hívjanak fel. De azaz igazság, hogym ivel szabad voltam, nem vettem bérletet, és a maradék kis pénzemet kajára költöttem, és csak holnap tudnék bérletet venni, ma meg nincs kedvem amugyse haza utazni, meg gyalog bemenni melóba éjszaka. szal ha nem megyek ma be, csak holnap tudok (úgyis szabit írtak előre) akkor megértik azt, h nem láttam az üzit, meg semmiképp nem tudok buszjegyet se venni? annyira nem maradt pénzem. kellett szemüveget vennem üzemorvosi miatt, telefonra már nem volt pénzem.
2010. okt. 7. 13:11
 1/4 A kérdező kommentje:

de zat sem akarom h azt higyjék munkakerülő vagyok, főleg hogy mostk irúgások vannak, amugyis 3 nap igazoltatlan után rúghatnak ki valakit, eddig egyszer se mentem el önszántamból szabira, csak ha nem volt meló és hazaküldtek minket, szabadságom van még bőven, és táppénzre sem szoktam menni nagyon.

Egy napra csak tudnak pótolni.

Nem tehetek róla h nincsp énzem jegyre, este maugyse tudnék jegyet venni, meg arról se tehetek ha szar a telcsim és nem látom meg időben hogy mit írtak sms ben

2010. okt. 7. 13:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg hívd fel őket, hogy ma nem tudsz bemenni, mert elutaztál, de holnap már be tudsz menni, mert akkor addigra visszamész a városba. Ez így jó? Ez akár + pont is lehet, hiszen félbeszakítod az utazásod.
2010. okt. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te valamit nagyon nem tudsz..

A kényszerszabadság az nem egyenlő a szabadsággal!

Téged kényszerszabira engedtek,mert nem volt meló..Ez azt jelenti,hogy bármikor amikor munka beindul neked megszűnik a kényszerszabadságod,és menned kell melózni.Ha nem mész az olyan mintha lógnál..

Inkább menj be dolgozni,mert tuti várnak a melóval,és elég hülye kifogás,hogy nem jó a telefon..(még ha igaz is lenne,se fogják bevenni)

2010. okt. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

tényleg szar a telefonom kijelzője, de ha nem rakom át a kártyámat a kölcsön telefonba, akkor sose tudom meg hogy ma dolgoznom kell. Bemegyek, mer kell az éjszakai pótlék :)

meg tudtam szerezni bérletet is, holnap már vissza tudom fizetni az árát :)

de lekgözelebb ha úgyis be van kapcsizva telcsim, nyugodtan hívhatnak, mer ha rezeg, akkoris felébredek. Vagy keressenek napközben a saját telefonról, bár azt elhiszem hogy nem éri meg nekik annyi embert felkeresni. De mi is emberek vagyunk, nem tehetünk róla, ha néha lemerül a telefon, vagy tönkremegy.

Amúgy azt mondták ha akarunk, most elmehetünk szabira, de nem muszály, és nekem volt szabim és elmentem, embert meg tudnak máshonnan is szerezni egyetlen napra :)

na mindegy, de nem probléma, bemegyek. Már meg tudom oldani, nekem a melóval nincs bajom, se a munkatársakkal, úgyis leépítések vannak, ha szabályos ha nem, nem akarom hogy ez egy ürügy legyen a kirúgásra.

2010. okt. 7. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!