Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyet lehet Vinteden?

Ilyet lehet Vinteden?

Figyelt kérdés
Egy lengyel lány árul sminkeket meg egy parfümöt, amit szeretnék megvenni, de kicsit dura nekem, hogy azt írja, hogy csak aaz ő számlaszámára lehet utalni, utána küldi a csomagot. Fontos dologra gyűjt, műtik a macskáját....így már félnék vásárolni tőle...így is lehet eladni Vinteden? Ez szabályos?

2023. márc. 25. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

Azért lehet az oldalon keresztül fizetni, mert ez védi a vásárlót (te az oldalnak fizetsz és ők rendezik az eladó felé, így panasz esetén az oldal kártalanít). Onnantól kezdve hogy megkerülitek a rendszert és átvernek, az oldal semmilyen segítséget nem fog tudni adni, és még bónuszként esetleg ki is tilt ha megsértettétek a felhasználási feltételeket és a hátuk mögött üzleteltek.

Bullhshit sztori + szabályok megkerülése tipikusan rosszhiszemű viselkedés.

2023. márc. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 nem vettem semmit inkább tőle. Meg ha a macskájának műtétje lesz, akkor azt már tudni kell egy ideje...szóval arra nem egy nap alatt kell összegyűjteni a pénzt. Na mindegy nem ertem az ilyeneket.
2023. márc. 26. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!