Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Keresek egy magyar Destiel...

Keresek egy magyar Destiel írót/fanficet, de nem találom. Olvasta őt valaki? További infó a leírásban!

Figyelt kérdés

Szóval még olyan 4-5 éve olvastam ezeket, volt egy magyar író csajszi akinek külön blogja volt, de most nem találom sehol de nagyon keresem.

Rengeteg Destiel meg Jensen+misha sztorija volt, és annyira emlékszem hogy a rövid együlésben olvasásos fanficeknek ital nevei voltak. Volt több Abszint, volt Sex on the beach, volt ilyen babarózsaszin italocska, az fluff volt ha jól emlékszem.

Volt olyan sztorija hogy Deant meg Castielt (külön sztorik azt hiszem) elvitték a Purgatóriumba szexrabszolgának és ki voltak kötözve meg ilyesmi.

Meg a Jensen+Misha sztorikból volt egy olyan hogy forgattak együtt és csókolózniuk kellett és Misha direkt szemétkedett Jensennel, hogy minél többször kelljen felvenniük a jelenetet. Meg olyan is volt hogy közönségtalálkozó előtt azt hiszem szexeltek a hotelszobában ha jól emlékszem.

Ezek a sztorik egyébként erősen 18+osak voltak.

Ha valaki tudja miről beszélek kérlek írjátok meg hogy találok rá!



2023. márc. 27. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt is te írtad ki?

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__egyeb-kerdesek__1..


A #2 válasz az enyém.

Mára már a Google se adja ki az oldalát a csajnak.

2023. márc. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!!

nem én írtam ki azt a kérdést, de akkor úgy látom nem csak nekem hiányoznak :D

ha el tudnád küldeni a lementetteket azt nagyon nagyon megköszönném! írok neked privátban :)

2023. márc. 27. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!