Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aktív GyK felhasználóként...

Aktív GyK felhasználóként felvállalod a külvilág (család, kolléga, barátok) előtt, hogy az oldalon rendszeresen válaszolsz a kérdésekre?

Figyelt kérdés
2023. márc. 28. 04:30
A kérdező szavazást indított:
Igen, büszke vagyok rá, hogy az oldal aktív felhasználója lehetek, rendszeresen szoktam mesélni másoknak a kérdésekről és az élményeimről
Nem, mert cikinek érezném magam, ha a közeli ismerősök megtudnák, hogy használom a GyK-t
Szoktam beszélni az oldalon szerzett tapasztalataimról, de olyan kontextusban, hogy abból ne derüljön ki, hogy a GyK-ről van szó
11 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

Egyik sem illik rám. Néven nevezem az oldalt, és azt is elmondom, miket találok itt, azokra hogyan reagálok. Leginkább az eszement baromságokat említem, amivel bőségesen lehet itt találkozni.

Sem büszke nem vagyok rá, nem is restelkedem miatta.

2023. márc. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Arra vagyok büszke, hogy sok embernek segítek. Pl. ha azt kérdezik, hová fordulhatnak segítségért. Vagy lebeszélek valakit az öngyilkosságról. Amúgy is segítő szakmában dolgozom. Szeretem az embereket. Itt is, névtelenül is.
2023. márc. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

előbb-utóbb visszaüt a nagy dicsekvés...akkor már késő szánni-bánni..


De te tudod...

2023. márc. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Rám sem illenek a fentiek. Simán mondom az oldalt is.
2023. márc. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Halihó! Hogy lehetséges, hogy ti jobban tudjátok, hogy én miképpen cselekszem? Első voltam.
2023. márc. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!