Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova tűnt ez a WC-papír?...

Stickynotes kérdése:

Hova tűnt ez a WC-papír? Találtatok ehhez hasonlót?

Figyelt kérdés

[link]


Képen a szóban forgó szent tescos toalettpapír. Tömören tekert, helytakarékos (pont belefért két sorban a csap alatti fiókba, mert nem túl dagi), vékony belső guriga és minőségre is teljesen ok. Viszont már hónapok óta nincs sehol, legutoljára a budaörsi tescoban tudtam venni, de azóta a helye is megszűnt mindenhol.


Mivel abban nem merek reménykedni, hogy hirtelen visszatér, mert a multivitaminos hellt és a pilótát is túl sokáig gyászoltam, ezért a kérdésem az lenne, hogy talált-e valaki ehhez hasonló helyettesítő terméket bárhol?



2023. márc. 29. 23:47
 1/6 anonim válasza:
Ezt nem ismerem, de nekem a Zewa eltűnése lenne hasonlóan nagy csapás. Szerintem annak is jó a guriga-papír aránya, viszont elég nagy tekercs, de ha eltolással teszed a fiókba, akkor is elférhet, max. az egyik sorban eggyel kevesebb lesz. De a guriga lehúzható a vécén! Mondjuk elég drága, ha bárhol akciós, olyankor tárazok be belőle.
2023. márc. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha eltolással kell pakolnom és csak 1-2-vel kevesebb fér a fiókba, az már a zacskóban kell maradjon és pont azt szerettem ebben, hogy egy teljes csomag elfért.:/ A lehúzhatós guriga nekem annyira nem szempont, de nyilván előnyös, úgyhogy kipróbálom. Van belőle nem illatosított is?
2023. márc. 30. 07:17
 3/6 anonim válasza:

Van illatmentes, Zewa Deluxe Delicate Care 🙂 Nem tudom, a te kedvenced milyen jellegű, a Zewa vastag, de puha, nem szakadékony.

Esetleg a kimaradó 1-2 tekercs nem fér rá a többi tetejére plusz sorként? Én nemrég költöztem, és az új lakásban nekem sem olyan komfortos a fiókméret, kettőt kénytelen vagyok lapítani, hogy kidobhassam a zacskót, de elég jól visszanyomkodható hengeresre 😀

2023. márc. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Ezek tetszenek?

2023. márc. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pontosan mit jelent hogy hónapok óta? Hány hónap?

Pár hónapja, decemberben még én is töltöttem ilyen wc papírt a mi Tesconkban.

Azóta nem jártam azon a részlegen, szóval nem tudom, ott van e még.

2023. márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

3/5 kipróbálom, ezen a ponton már mindent megnézek. Amit én keresek, az nem kifejezetten “pufi”, de vastag és nagyon jól téphető, de nem szakad a kezedben. Hely szempontból meg pont az a gond, hogy csak két sor fér el, utána egy tűt nem lehet leejteni a fiókban semmilyen irányba. De ez talán a legkisebb gondom, ha elkezdenék 30-as csomagban árulni az én kedvencemet, az ágy alá is azt pakolnék.xD


4/5 ezeket próbáltam, sajnos nem az, amit keresek, hiába ugyanaz az az alap márka az egyik ráadásul. Mindkettő úgymond “standard” wc-papír, szóval nem rosszak, de amit én keresek, az szorosan van feltekerve, egy guriga rendesen nehéz.


5/5 Szerintem talán pont januárban, nagyon max február elején vehettem utoljára, csak több időnek tűnt, kicsit túlzás a “hónapok óta” így jobban belegondolva. 3 nagy tescoba is járok, mindegyikben átrendezték úgy a termékeket, hogy a helye sincs meg.:(

2023. márc. 31. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!