Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aliexpressről rendeltem és...

Aliexpressről rendeltem és véletlen arra nyomtam hogy megérkezett a termék. Viszont csak 2 napja rendeltem. Mit tudok ilyenkor csinálni? Ki fogják így is szállítani?

Figyelt kérdés
Azt írja, hogy megkaptam (recieved) és ha jól tudom ezzel a pénzt is megkapja az akitől rendeltem. Mit tudok csinálni ilyenkor?

2023. márc. 30. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már semmit. Bízol benne, hogy az eladó feladja és nem fog eltűnni a postán.
2023. márc. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 madi111 ***** válasza:
Maximum annyit, hogy ha mégsem érkezik meg akkor adsz egy negatív értékelést az eladónak.
2023. márc. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És esetleg az lehetséges, hogy visszaigényeljem a termék árát? Vagy ilyenkor nem?
2023. márc. 31. 01:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is csináltam már ilyet. Megjött.
2023. márc. 31. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már nem tudod a pénzt visszakérni, hiszen a terméket "megkaptad". Vissza kéne küldened.
2023. márc. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!