Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudom hogy nem jó ötlet, de...

Tudom hogy nem jó ötlet, de ha nem ennék sok hétig, csak pár falatot akkor lefogynék? És edzenekék mellette.

Figyelt kérdés

2023. ápr. 3. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Így nem szabad, komoly gondok lehetnek belőle..

Csak fokozatosan, egyensúlyt megtartva szabad..

2023. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogynal le, hanem az elso harom-megy nap utan osszesnel.


Ha tudod hogy h.lyeseg, akkor minek kerdezed? Hatha jon a jotunder es a sokeves stressz-evest, nassolgatast, kanapen fetrengest, tornabol felmentest, cukorkazabalast a cuki kis varazsvesszojevel egy csapasra semmisse teszi?

2023. ápr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Talán azért kérdezem mert már két napja nem kívánom a kaját. És alig eszek és hányingerem lesz. És fogalmam sincs meddig lesz.
2023. ápr. 3. 21:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy lappang benned valami vírus.
2023. ápr. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Meton ***** válasza:
Én az autóhoz szeretem hasonlítani az emberi testet. Ha az autót nem tankolod, akkor könnyebb lesz, de ha kifogy a benzin, akkor nem megy tovább. Ahhoz, hogy könnyebb legyen, át kell tervezni. A tested is ilyen. Lehet koplalni, de ezzel csak kifogysz az energiából. Meg kell tervezni, hogy mit is akarsz, aztán kemény munkával összehozni. Ha úgy értetted, hogy a saját tested emészted fel, na ez nem így működik. A kövér ember is tud éhen halni, nem bírja egy nappal se tovább, mint a sovány.
2023. ápr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Meton ***** válasza:
Az étvágytalanságot betegség okozza, ez szerintem egészen biztos. Ezt viszont ellensúlyozni kell, vagyis a kaját mindenképpen be kell nyomni, mert ha nem eszel, akkor csak legyengülsz és betegebb leszel. Rövid távon esetleg jó a koplalás, főleg mérgezés után. A táplálkozás maga is lehet kimerítő. De az étvágytalanságot okozhatja az is, hogy nem érzed az ízeket, vagy bármi olyasmi, ami mellett éppen hogy enni kellene. 1-2 napig lehet koplalni, hogy a szervezet megtisztuljon, de utána enni kell, mert csak úgy tudsz gyógyulni.
2023. ápr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!