Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van bármi jelentősége ennek...

Van bármi jelentősége ennek az álomnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Pár napja álmodtam egy férfiről. Akire talán egyszer gondoltam is, de aztan többet nem jutott eszembe. Nem foglalkoztam tovább azzal tetszik vagy sem. Az álmomban a munkahelyén voltam és mivel egy komolyabb embernek láttam a valóságban a ruhái színe is inkább sötét volt, furcsa volt álmomban hogy vidám színekben láttam. Mikor ez tudatosult akkor elővette a fényképezőjét és kettőnkről készített egy képet, mosolyal az arcán én a válla mögé helyeztem az arcom szinte oda bújtam mondhatni ezt is. Jó érzés volt álmomban, utána a szemét láttam ami szintén jó érzés volt. A végén egymás kezét mint a filmekben megfogtuk és mint egy lassú felvételnél símogatóan elengedtük. Mit jelenthet? Köszönöm a válaszokat.


2023. ápr. 4. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy még mindig tetszhet neked, és ezért álmodtál vele. Velem is volt már olyan, hogy egy volt osztálytársammal kapcsolatban álmodtam, akibe szerelmes is voltam, és ez évekkel azután volt, hogy azóta nem is igazán láttam őt.
2023. ápr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod.🙂
2023. ápr. 5. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!