Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elfogadtam egy kihívást ahol...

Elfogadtam egy kihívást ahol rap szöveget kell írni, viszont mivel tudom, hogyan ír az illető ezért nagyon kamúnak tűnik a szővege, de azt mondja nincs bizonyítékom. Lopta valahonnan?

Figyelt kérdés

Itt a "szővege":"Refren: Indulj velem a ritmusban, ne törődj az idővel, lépj be a játékba és nézz velem szembe. A szóviccek forró nyomvonalán, a tempó nem fékezhet meg,ám rendszeresen új ütemekbe tol.... Felkapcsolom a mikrofont, beléd rántalak az ütememmel és nem hagyok iszonyú nyugalomra, hagyjad figyelni, ahogy mozogsz, én pedig az újabb és újabb ellenszavana felé tartok, ki ne secpercet sápad csak bennem a rajongás. Az életem egy merész hip-hop vállalkozás, odaszivárogtatnak a flowjak éjszakánként, kimúlnak a megítélt arcok, pedig mi maradni akarunk, a palesztínákért vagy a roma fiatalokért, nekem nincs hozzászólásom. Az égvilágon minden versbe rakom, mert a rap az én létformám, s így is lett: mint molotovkoktél egy roxigában, kezes az első refrénre arcokat súrolnak és üvegszilánkokra zörrentek, látnálak találkozó helyünkön a katona ruhád, észrevéve mindezt ellopom az én pihenőjátszmámban. Aki szebb költő lenne, csak legyen az is, merktém, az élők horda világában és szerintem ez volt a dolgok valódi ereje.


Van még egy: Freestyle


Ülök a padon a város szívében,

Hallom a zene és a zaj zaját körülöttem.

Mindenki rohan, de én csak lassan sétálok,

A gondolataimban teljesen elmerülök.


A múltam emlékei elárasztanak,

De a jövőmre is bízom a vágyakat.

Minden nap új lehetőségeket keresek,

Az élet által elért eredményeket szeretném.


Nem könnyű az élet, de azért küzdök tovább,

Hiszem, hogy a sikerért meg kell dolgozni sokat.

Ha esélyt adnak nekem, nem hagyom ki a lehetőséget,

Mert tudom, hogy a kitartás és az akarat túlél.


Az életem olyan mint egy rap szöveg,

Hol az ütemek és a szavak összemosódik.

De ha csak a szívemet hallgatom,

Aztán majd mindent megtalálok.



2023. ápr. 7. 03:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Akárhogy is nézem, ez egy fos.
2023. ápr. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!