Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik festéklemosóban van...

Melyik festéklemosóban van gammabutirolakton? (GBL)

Figyelt kérdés
3 napja bulizni voltam, és az egyik ott lévő ember táskájában láttam egy üveg festéklemosót, de a márkájára nem emlékszem, mert bennem is volt alkohol. Nem rossz embernek ismertem meg a csávót.

2023. ápr. 8. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem emlékszel a márkájára, akkor teljesen mindegy. Azért ha valaki bulizáshoz festéklemosót visz magával az eleve gyanús, teljesen mindegy, hogy eddig milyen embernek ismerted meg. Hányszor hallani 1-1 gyilkosságról szóló riportban, hogy "nagyon rendes ember volt".
2023. ápr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem, hogy a csávó graffittizik, de festékszóró nem volt nála. Azért kértem, hogy mondjatok márkát, mert akkor simán lehet, hogy beugrik, milyen volt abban a táskában.
2023. ápr. 9. 09:45
 3/4 anonim ***** válasza:
A graffitihez szerintem nem kell festéklemosó. Bár én se nem graffitizem, se nem adtam GHB-t senkinek, ezért fogalmam sincs, hogy melyik márkában található meg.
2023. ápr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki aki tudja?
2023. ápr. 9. 12:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!