Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 20-50 évesek közül, azok...

20-50 évesek közül, azok akiknek van valamennyi szőrzet hónaljban, miért "hordják" így? Engem egyszerűen csak érdekel a téma. A szüleim és nagyszüleim közül egyiknek sem éreztem soha izzadság szagát. A mai ember meg naponta kb kétszer dezodorozik.

Figyelt kérdés

A munkahelyemen a csajok kb minden wc látogatásnál ráfújnak még egyet.

Egyszerűen érdekel, hogy kinek van és miért.



2023. ápr. 11. 21:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Mi köze a szőrzetnek a dezodorhoz? Létezhetnek ám azok egymástól függetlenül is :)
2023. ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jó, pont ez is a kérdés
2023. ápr. 11. 21:28
 3/16 A kérdező kommentje:
Tudod a szüleimnek is volt szőrzet is és dezodor is. De volt olyan ismerősöm is, akinek borotvált, de nem használt dezodort sem, mert sosem volt izzadság szagú anélkül sem
2023. ápr. 11. 21:31
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Ha hatszor leírod ugyanazt, sem lesz más a válasz. A kettő nem függ össze.

Régebben (na nem olyan nagyon régen), a férfiak borotválták az arcukat. Máshol nem volt szokás szőrteleníteni.

Nőknél semmiképpen.

Később jött a fekete hajú nőknél a bajúszka eltüntetése, láb gyantázása. Ez us max. 30-35 éves korig.

Intim területek meg szóba sem kerültek.

Bildogult ifjúságomban csak színpadon szereplő nők borotválták a hónaljukat.

A dezodor egyébként csak ront a helyzeten.

2023. ápr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

Pedig van összefüggés a kettő között. A szőr felfogja a szagot.


Az izzadság és szag az a két külön álló tényező.

Ugyan egy helyen vannak, de a szagnak oka van sok esetben.


Olvass utána. Stressztől egészen a hormon problémákig sok minden okoz kellemetlen szagot.


Az egyre fiatalabb generációk az egyre gyorsuló stresszes világban, milliónyi ingernek vannak kitéve, ami fokozza pl a stresszt is.


Tiniként csak izzadtam keményen, de szaga nem volt.

Huszonévesen egy stresszes pár évben olyan durván fura szagom volt, hogy magamtól is rosszúl voltam.


Amint kilábaltam a nehéz helyzetből minden normalizálódott.


A spay meg semmit nem ér, olyan, mint szar szagba illatosítót fújni.


Az "izzadsággátlók" /dezodorok pedig aluminium tartalmúak és zárják a bőr pólusokat.

Az aluminium pedig nem egészséges a szervezetnek, de ha ideiglenesen segít a szagtalanításban oké, de jobb rájönni a probléma gyökerére.


Az meg más kérdés, hogy valaki higiénia hiánya miatt szagos.

2023. ápr. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesek a válaszok. De nem ez volt a kérdés.

Hanem hogy ki az, aki így hordja és miért.....

2023. ápr. 12. 10:30
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon kedves vagy, de megkaptad a választ, csak ertelmezned kellene.
2023. ápr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%
#5 Izzadásgátlókban teljesen ártalmatlan alumíniumsók vannak, amik pár óra alatt felszívódnak. Ha bármi gond lenne velük, nem lennének a polcokon. A magnézium is egy fém, mégis megeszed, van az ásványvízben is... (nem utólag kerül bele)
2023. ápr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

A kérdésre nem kaptam választ. A kérdés az volt, hogy 2023 áprilisban kinek van hónalj szőrzete. -Jani 34 éves, sportoló, így tetszik neki egy centisre trimmelve, -Julcsi 46 éves, nem foglalkozik a témával, jó úgy neki.

Ez volt a kérdés.

Körítésekre és általánosságokra érkeztek válaszok. Amúgy ezek közül számomra az #5-ösben volt a legtöbb használható információ, azt persze lepontoztátok a sárga földig

2023. ápr. 13. 16:38
 10/16 A kérdező kommentje:

De a gyakorin amúgy sem lehet értelmesen beszélgetni, úgy látom. Itt éli ki sok ember a "kibe hogyan kössek bele" frusztrációját.

Olyan hogy egy kérdésnél a kérdésre válaszolnak vagy üresen hagyják, az nem működik

2023. ápr. 13. 16:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!