Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 20-50 évesek közül, azok...

20-50 évesek közül, azok akiknek van valamennyi szőrzet hónaljban, miért "hordják" így? Engem egyszerűen csak érdekel a téma. A szüleim és nagyszüleim közül egyiknek sem éreztem soha izzadság szagát. A mai ember meg naponta kb kétszer dezodorozik.

Figyelt kérdés

A munkahelyemen a csajok kb minden wc látogatásnál ráfújnak még egyet.

Egyszerűen érdekel, hogy kinek van és miért.



2023. ápr. 11. 21:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Huszonéves nő vagyok. Télen én nem szőrtelenítem gyakran, pedig dús és sötét szőrzetem van. Egyszerűen senki nem látja, az izzadás terén nem látok különbséget, úgyhogy nincs kedvem foglalkozni vele, ennyi. De azért néhány hetente akkor is szőrtelenítek. Amint jön a rövidujjús idő, figyelek rá, hogy ne legyen szőrös, mert nem szeretem, ha kilátszik bárhonnan. Másnál hidegen hagy, hogy mit csinál, nem ítélkezek meg semmi, de tudom, hogy nem mindenki ilyen, úgyhogy bevallom, én tartanék mások megítélésétől, ha úgy hagynám. Esztétikailag én is jobban szeretem szőr nélkül, csak foglalkozni nem akarok vele, ha nem "muszáj".
2023. ápr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm 11-es, ilyen válaszokra gondoltam :)
2023. ápr. 13. 17:34
 13/16 anonim ***** válasza:
Én csak alkalmanként szőrtelenítek,viszont ha már hosszú,rövidebbre nyírom.Valahogy engem nem zavar.
2023. ápr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Télen nem szoktam borotválni, maximum ha elmegyek fürdőbe-szaunába. Amikor már jön a jóidő és egyre többet vagyok félmeztelenül, vagy ujjatlan trikóba, akkor kb. hetente, kéthetente azért leszedem. Télen nem akarok vele annyit vacakolni, nyáron meg mégis esztétikusabb, ha nincs ott a szőrpamacs pl. amikor strandon napozok vagy ha beszélgetek valakivel és fel kell emelnem a karom, akkor ne a szőrös hónaljamat tárjam elé.


Izzadás és szagok terén terén nem látok különbséget télen, tehát nem izzadok jobban szőrösen, mint csupaszon. Nyáron viszont szerintem jobban izzadnék szőrösen.

2023. ápr. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Lemaradt, 21/f vagyok.
2023. ápr. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, miért gondolod, hogy az izzadás generációfüggő? Alkati kérdés, ki mennyire izzad.

Én pl. szinte sosem használok dezodort, mert nem izzadok. A hónaljamon pedig alig van szőr, magától ilyen, de azt a keveset is általában eltüntetem. Nőknél nem tetszik a szőrös hónalj, férfinál viszont a szőrtelenített fura.

2023. máj. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!