Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet megtalálni régebbi...

Hol lehet megtalálni régebbi TV műsorok zenéit?

Figyelt kérdés

Sajnos régebben még nem ismertem a shazamot, nagyjából 2016-2017 körül volt egy TV tehetségkutató (már nem tudom melyik volt, de szerintem sztárban sztár). A műsor végén a stáblista alatti zene nagyon megfogott annak idején, néha eszembe jut 1-1 részlet belőle. Viszont nem tudom, hogy mi lehet a címe. Tudtok segíteni? 1-1 részlet beugrik, de nem vagyok benne biztos, hogy tényleg az volt a dalszöveg. Férfi énekelte, pop szám, egy részlet ami talán benne lehet a szövegben: “this is the sound of […] sound of my […].

Nagyon megköszönném a segítségeteket! :) mamámnak is tetszik a szám, így lenne egy közös zenénk, ami tetszik.



2023. ápr. 11. 21:52
 1/1 anonim ***** válasza:

YouTube-on rákereshetsz az adott műsorra, talán a leírásnál odaírták kerditben a felhasznált zenét.

Mert azt is írod: Lehet, hogy a "Sztárban sztár", de nem biztos...

2023. ápr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!