Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez pontosan és hogy lehet...

Mi ez pontosan és hogy lehet lekérni? (közalkalmazott)

Figyelt kérdés
Ez lesz az első munkahelyem. Szakács leszek egy iskolában. Iratokat mindent kértek tőlem ami meg is van. De említettek valami nyugdíj folyósítást vagy mit amit állítólag le tudok kérni ügyfélkapuról. Eddig suli után csak egyszerűsitett munkaviszonyban dolgoztam és ott sosem kértek ilyet. Tudja valaki hogy mi ez pontosan és hogy lehet lekérni?

2023. ápr. 13. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ártana figyelni, amikor "valamit" kérnek tőled.
2023. ápr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom,hogy hibáztam. De nagyon izgultam és ilyenkor sajnos ez nálam előfordul. Próbáltam mindent fejben tartani és szinte minden meg is van, ezt kivéve. De persze ítélkezni könnyebb. Köszönöm amúgy. Majd újra rákérdezek náluk.
2023. ápr. 13. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Felhívod őket, és megérdeklődöd: mi az az irat pontos neve, amit kérnek, és szükséges az állásodhoz.
2023. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az eddigi (munka) jogviszonyaidat kell leigazolnod. Közszférában kérik. " Biztosítotti jogviszony lekérdezés" az ügyfélkapun.
2023. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!