Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ügyfélkapuval pontosan, hogy...

Ügyfélkapuval pontosan, hogy tudom lekérni a TB egyenlegemet?

Figyelt kérdés

Légyszíves, mint a "hülyegyereknek" úgy mondjátok el, mert totál elkeveredtem a eBEV oldalán. (ezt javasolták itt más kérdezőknek) De hogy pontosan, mit keressek azt nem tudom. Milyen menüben, milyen néven található a TB egyenleg lekérdezése?

Saját magam fizetem a TB-met, már amikor van pénzem rá. Szeretném tudni, hogy áll az egyenlegem.



2020. júl. 8. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szolgáltatások között van az adószámla és pótlékadatok fül alatt. Itt ha lekéred az adószámládat, akkor látni fogod, hogy hol és mennyi a tartozásod.
2020. júl. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lekértem, valami nincs rendben mert azt írja a pdf-ben: "Nincs a feltételnek megfelelo tétel az adatbázisban!"

Pedig nekem tuti van TB (TAJ) tartozásom. :-o

2020. júl. 8. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor mégsem tuti...


Miből gondolod, hogy van?


Időintervallumot jól adtad meg a rendszernek. Mert ha július 07-től július 08-ig kérted le, akkor lehet, hogy tényleg nincs? :)

2020. júl. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kezdjük avval, mi az a TB? Társadalombiztosítás? Ez több dolgot takar: - - -- Szociális és nyugellátás, azon belül Idősek ellátása, Nyugdíj (Nyugellátás), Szociális támogatás, Szociális ellátás, járadék

- Egészségügyi ellátások, azon belül, Alap-, és szakellátások, Dohányzással kapcsolatos szabályok, Gyógykezelések, Egyéb egészségügyi szolgáltatások, eljárások, Gyermekekkel kapcsolatos nem rendszeres támogatások, Hátrányos helyzetűek köre, Hátrányos helyzetűek támogatása, kedvezményei, Pénzbeli egészségügyi ellátás, Terhesség megszakítás, Gyermekekkel kapcsolatos rendszeres támogatások


Én úgy tudom, az Egészségügyi szolgáltatási járulékfizetés egyenlegét nem lehet online lekérdezni, csak személyesen. (persze, lehet rosszul tudom)

2020. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!