Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon miért néz állandóan a...

Vajon miért néz állandóan a csaj? Már nagyon idegesítő.

Figyelt kérdés
Van egy c*gány osztálytársam (fiú) tavaly akart velem járni,de én nem jártam vele... Aztán már régebben is feltűnt nekem,hogy az egyik húga szó szerint bámul,de úgymint aki még soha életében nem látott embert..Nagyon idegesítő már..Megkérdezném tőle,hogy miért bámul állandóan de amilyenek egyesek,félre értené aztán rám hívná az egész családját..
2010. okt. 8. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
leszbi rajbaba
2010. okt. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
XDDDD
2010. okt. 8. 18:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
engem az érdekelne, hogy miért csillagoztad ki a cigány szót?:DDDDD
2010. okt. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tom XD de kaphatnék már értelmes választ a kérdésemre?:D
2010. okt. 8. 21:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
biztos féltékeny rád... vagy leszbikus
2010. okt. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát vagy beléd zúgott vagy haragszik h nem jártál a tesójával. :D
2010. okt. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

azért mert ilyenek ezek a kis büdös cigók... bámulnak minden jóra;| az én pasimat is állandóan bámulják, pff:'D de olyankor szépen magamhoz szorítom, hogy ő aztán az enyém;DxD:D

ha már kezd nagyon nagyon nagyon elviselhetetlenné válni, üsd a pofáját ketté:D nem érdemelnek ezek sem semmi jót...

2010. okt. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!