Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elegem van a barátnőmből, de...

Elegem van a barátnőmből, de mégis szeretem . (persze mint barátot) Mit tennétek a helybe? Már nagyon idegesítő tud lenni a csaj. Bunkók nee léci.

Figyelt kérdés

Olvassátok el végig légyszíves , bocsi ha kicsit hosszú lett... :

Szóval , van egy barátnőm akivel szinte mindíg összeveszek...Egy évvel idősebb vagyok nála egy osztállyal ,,felette'' járok ezért szünetbe lemegyek hozzáJUK mert hogy onnan több nagyon jó barátnőm is van... Nagyon féltékeny.. Teljesen kisajátít hogy nem lóghatok a többiekkel, mert hogy a többieket sokkal jobban szeretem pedig nem így van... Ha msnen beszélek vele minden pici apróságon amin én személy szerint kizárólag csak egy hatalmasat röhögni tudnák, halálosan megsértődik ... nem válaszol... letilt... másnap nem beszél velem...Elég idegesítő hogy tényleg mindenen felkapja a vizet:S.Elvárja hogy én kérjek tőle bocsánatot...Miközben azthiszem bátran kimerem jelenteni hogy nem neki volt igaza -.-'' ... Beképzelt és szörnyen flegma tud lenni NÉHA. Mindíg eléri hogy nagyon rosszul érezzem magam miatta, és kb úgy vielkedik mint egy ovodás. mindíg mindenért problémázik áá... Mindenezek ellenére hiába szidom itt ,,szét''' SZERETEM... Micsinálnátok Ti ?


13/L


2010. máj. 15. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél erőt magadon és szakítsd meg a barátságot. Várd meg a legközelebbi sértődést és ne kérj bocsánatot.
2010. máj. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez egy kicsit hasonlít a csicskáztatáshoz.Mégpedig abban hasonlít ez a két dolog,hogy mindig te mész le hozzá,ő nem jön fel..:S am ez a 12 évesek velejárója,sok 12 éves(kivétel van) állandóan hisztizik,mindenen megsértődik..stb.

Tehát két lehetőséged van:

1.Vagy elviseled továbbra is a hisztirohamait,és nem szólsz neki erről semmit sem,hogy ez téged bánt(nem veszed figyelembe a hisztirohamait,te is letiltod msn-en mikor megsértődik..stb.)

2.Megszakítod vele a barátságot.Ez az egy év azt jelenti,hogy amikor te befejezed a nyolcadik osztályt,ő akkor lesz 8.-as.És te elmész középsuliba,nem hiszem,hogy neked szükséged lesz erre a barátságra,ami csak lehúz és fáraszt téged..elég gondod lesz majd nekem is,ahogy nekem is sok gondom lesz majd 9. osztály elején.Persze elég sok öröm is lesz.

Én a második verziót választanám a helyedbe,jövő szeptembertől el is felejtheted ezt a lányt.És akkor fair leszel-vége ennek az évnek,és akkor már nem vagy a barátja,lezártad a barátságot és kész.Én ezt tenném,DE PERSZE TE AZT TESZED,AMIT A SZÍVED DIKTÁL!!!:D

Sok szerencsét!

2010. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ez kellemetlen ...

meg kellene mondanod neki egyenesen a szemébe, hogy mi a problémád vele, és hogy ő ezen a viselkedésén tud-e változtatni... és megkérdezni, hogy miért ilyen veled...


Elég zavaró lehet:S

2010. máj. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm széépen a válaszokat... Azthiszem tényleg szemtől szemben tisztázni kéne, mert ez így már fárasztó...
2010. máj. 15. 22:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Ő hány éves?
2010. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

13/L

Mond meg neki a magadét nem kell rinyálni ne a háta mögött mond el mond mega szemébe mint gondolsz róla,

vagy csináld azt amit ö ugyanezt csináltam nem rég és a bnömnek igenis szarul esett mikor azt csináltam amit ö.

szar csináld azt amit ö csi vagy mond meg neki de sztem MOND meg neki a magadét

szija pusz

2010. máj. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!