Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha csak 2 órát tudok aludni...

Ha csak 2 órát tudok aludni éjszakás muszak után érdemes lefekudni? vagy inkább várják délutánig mikor tudok ?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 14. 02:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a többfázisú alvással élek jelenleg túl (lásd wiki), de az a legjobb, ha minél többet tudsz egy huzamban aludni.
2023. ápr. 14. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát az a 2 óra is több mint a semmi szerintem.


Amúgy ha az Állítólag sorozatot ismered, ott volt egy epizód mikor azt vizsgálták, hogy a rákhalász hajókon az, hogy mikor van lehetőségük 15-20 percet szundítani, akkor élnek a lehetőséggel mennyire van jelentősége a gyakorlatban.


Nos elég meglepő lett az eredmény, hogy még az a 15-20 perc is menynit tud számítani.

2023. ápr. 14. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen számít de fájdalmas felkelni.az inkább a problema
2023. ápr. 14. 03:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor inkább igyál egy kávét reggel, mozogj, intézz el mindent, aztán feküdj le, és úgy talán többet tudsz aludni. Egyébként én is így vagyok, nehéz felkelni, pedig fél 8-tól 4-ig dolgozok általában. Az utóbbi hetekben reggel 6-tól este 6-ig, elég kegyetlen fél 5-kor kelni(kések is).
2023. ápr. 14. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nekem megy az alvás csak az a baj most nemmegy oviba a gyerek mert beteg szóval éjszakás után én vagyok vele délután 2 ig


7 8 körül kell fel addig enis tudnék mert 5 körül már otthon vagyok .

De akor olyan leszek mint egy kicsavart zokni.😀

2023. ápr. 14. 03:52
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az a tapasztalatom, hogy mindegy, mennyit, de jobb aludni, mint nem aludni.
2023. ápr. 14. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ohh, nem tudtam, hogy gyerkőc is van. Én munka+egyetem mellett csinálom, nekem ez némiképp beválik:

[link]

Persze gyerekkel ez sokkal nehezebb lehet.

2023. ápr. 14. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kell aludni, amikor igényli a szervezet és amikor csak lehet, még ha csak pár óra is.


Főleg gyerek mellett.

Rá is hatással van.


Anno én munkahelyen a fél vagy 1 órás szünetekben is inkább aludtam, mintsem vergődjek.


Volt, hogy elsétálgattam és leültem a hatalmas zsáknyi fóliába, amit szelektíven gyűjtöttünk, olyan puha és kényelmes volt, hogy az asztalra dőlt alvást átcseréltem arra xD

2023. ápr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Aludtam vegulis 2 órát de fel órával a gyerek előtt feleltem így volt idő felebredni most fekszem le mindjárt.


Ma jobb volt mint tegnap mert tegnap 36 órát talpon voltam

De mivel délután aludtam ma marcsak 24 órát kellet bírni

2023. ápr. 14. 12:33
 10/10 anonim ***** válasza:

Én mindig aludtam éjszakás után. Majd rájössz ha idődödsz.


Azért vagy moslék, mert túl mélyen elalszol. Ne aludj abban a 2 órában mélyen és jó lesz.

2023. ápr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!