Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Le kéne erről szoknom?

Le kéne erről szoknom?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy a szívemnek kedves embereket örökösen becézem. Pl. Évike szívem, Zsuzsika szívem, Figyelj csak aranyom... és így tovább. Nem látom, hogy zavarná őket, csak mostanában a pasikkal is így vagyok. Tehát kimondom a nevét, és hozzáteszem, hogy szívem. Vajon félreérthető sztetek?
2010. okt. 8. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Hát lehet,mert a végén félre értik.
2010. okt. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen ,ezt a fiúk félreérthetik,sőőőt már a túl kedves viselkedést is közeledésnek veszik!Szóval ha nem akarsz galibát,inkább ne hivd "szivemnek" max. a barátodat;)
2010. okt. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
78%
Akik nem ismernek régóta azok számára igen. Az én ismeretségi körömben is van egy ilyen ember és nem zavar, de hogyha egy új ismerős mondaná ezt rám (akit még nem ismerek igazán) lehetséges h félreérteném. //hát ez nagyon értelmes mondat lett xD
2010. okt. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez nálam is kialakult, egy ideje sok ismerősöm neve lett "aranybogár". XD

De megszoktam, hogy bizonyos emberekre ne használjam (pl. főnök, vadidegenek, stb).

Biztos van, akinek nem tetszik az ilyesmi, szerintem ne zavartasd magadat miattuk. :)

2010. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez szerintem a kedvesség egy nagyon szép formája, legfeljebb kérdezz rá zavarja-e az illetőt, de szerintem ritka aki nem szereti ha becézik :)
2010. okt. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és ha fiúként mondom, hogy ha egy lány "aranyom"/"kedvesem"ként szólít, azt nem közeledésnek veszem, hanem elfogadásnak, némiképpen szeretetnek. Az hülyeség hogy erre azt hinné egy férfi hogy be akarsz vágódni nála....
2010. okt. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy kérdező szivem?:)))
2010. okt. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

25


Mert, van ennek valami jelentősége?

2010. okt. 8. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!