Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátnőmnek szülinapjára...

Kukuka11 kérdése:

A barátnőmnek szülinapjára csináltam egy videót kettőnkről. Ti örülnének valami hasonlónak?

Figyelt kérdés
2 hét múlva lesz a legjobb barátnőm szülinapja. Csináltam neki egy videót kettőnkről, de nem tudom hogy odaadjam-e neki. Ti örülnének egy ilyen videónak?

2023. ápr. 15. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Én biztosan nem örülnék, ha egy tudtom nélkül készült videót kapnék ajándék gyanánt. Inkább vegyél neki egy tábla csokit.
2023. ápr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Hogy a barátnődnek csinálnál egy videót kettőnkről? Hát nem is tudom.
2023. ápr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%

Én konkrátan nem. Azt sem szeretem, ha fényképeznek.


De ajándékozhatnál valami kreatívabbat is.

Pl. amit itt is írnak a 4-5-6-7-es válaszokban:

https://www.gyakorikerdesek.hu/unnepek__szuletesnap__1219036..


De lehet dekupázsolt bögre, kávés, vagy teás készlet (ha szereti), mellé valami különlegesség: a kávés készlet mellé valami ízesített kávé, vagy válogatás, a teás készlet mellé pedig lehet mondjuk virágzó tea, ami nem csak látványos, szép, de finom is, és egy adagja 3-4 alkalommal kifőzhető.

https://www.youtube.com/watch?v=bMZSw245sUY


Itt kapható:

[link]

[link]


Persze ettől független, lehetséges, hogy a barátnőd örülne egy videó összevágásnak is, hisz te ismered jobban. :)

2023. ápr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet arra gondol a kérdező, amikor a közös tartalmakból csinálnak egy videómontázst, zenékkel és animációkkal. Abban nincs semmi visszaélés vagy ártalom, csak feldolgozza a meglévő felvételeket.
2023. ápr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a visszajelzéseket és tanácsokat!
2023. ápr. 15. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!