Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régen, 25-30 éve is ennyire...

Régen, 25-30 éve is ennyire frontos tavaszok voltak vagy csak a sok év szépíti meg ezeket az éveket?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 2 hónapban annyi hirtelen időjárási változás volt, hogy már eléggé megsínylette a szervezetem pedig nem igazán vagyok frontérzékeny. Kicsit már rendellenesnek érzem ezt a rengeteg hőmérsékleti ingadozást és hideg szeles napokat. Régen is hasonló tavaszok voltak, csak már nem úgy emlékszem rá így 40 évesen, vagy az időjárás drasztikuszan negváltozott az elmúlt években?

#változás #tavasz #szél #időjárász
2023. ápr. 16. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Globális felmelegedés témával mát találkoztál gondolom. Most jutunk el odaág, hogy már saját bőrünkön tapasztaljuk a változásokat
2023. ápr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Akkor is volt ilyen havasabb, szelesebb, én legalábbis emlékszem olyanra. De azért gyakoribb volt, hogy ilyenkor már jó idő volt és fokozatosabb volt az idő felmelegedése. Mostanában nagyon hirtelen jön, ilyen május június környékén, az nagyon meleg, addig meg nagyon hideg van.
2023. ápr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
43 vagyok, és volt olyan h 10centi hóban "kerestem" a húsvéti tojásokat
2023. ápr. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Hát mostmár se télen-se tavasszal nem lesz hó. Szerintem.

Legalábbis az elmúlt években a fokozatosan később jövő téli havazás, ami végül idén egyáltalán nem jött (Budapest), erre is utalhat.

2023. ápr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!