Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A gyerekkorházakban miért...

A gyerekkorházakban miért nincs rendes internet?

Figyelt kérdés

Sziasztok én voltam az aki 1 évvel ezelött a pfizer és az anémia összefüggésséről irtam ki kérdést, a transzplantáció sikeres volt és a sejtek kezdenek növekedeni

A témától eltérve egyéni tanrendbem vagyok és sajnos sok mindent laptopon keresztül tudok elrendezni de az osztályon nincs vagy csak nagyon halványan van wifi a laptopom nem tudja fogni a wifit és a mobil netem is akadozik ennek oka a vastag falak és a távol van a rúter

Ennek ellenére az osztály vezetősége továbbra sem tud tenni semmit ez ellen de az ilyen olyan alapítványok hogy társasozni jönnének meg bohócok ökörködni szinte mindennap ránk törik az ajtót

ha alszunk, ha nem, és ez

17/F



2023. ápr. 18. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Állami kórházban? Örülj, ha gyógyszer van!
2023. ápr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Örülj hogy van kórház :D
2023. ápr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Örülj h orovs van
2023. ápr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hatalmas problémád van...

Igazuk van a kommentelőknek.

2023. ápr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!