Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amikor szakdolgozatban a...

Amikor szakdolgozatban a bekezdés elejére odaírom, hogy Xy (dátum) szerint.. a fejezet végére is oda kell írnom, hogy (Xy,dátum)?

Figyelt kérdés

Páldául, haz azt írom, hogy Mátyás Zsolt (2012) azt mondta, hogy a virágok színesek, és az ég kék, a fű zöld... és taglalom még pár sorban, akkor a végére attól oda kell írnom, hogy (Mátyás, 2012)? vagy ez akkor már elhagyató, ha a bekezdés elején jeleztem, hogy kinek a művéből foglaltam össze.

Köszi!



2023. ápr. 18. 17:01
 1/2 anonim válasza:
A mondat közepén is úgy hivatkozd, hogy (Mátyás, 2012) és akkor a végére már nem kell. Nekem így mondta a konzulens.
2023. ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Általában elég az elején, az az egész gondolatra vonatkozik. De kérdezd meg a biztonság kedvéért konzulensed, mert ez tudományterületenként/tanszékenként is változó.
2023. ápr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!