Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok milyen aki szép?

Mit gondoltok milyen aki szép?

Figyelt kérdés
Kedves fiúk! Most inkább hozzátok szólok . Leírnátok hogy nektek milyen egy szép lány/nő? Főleg külsőleg kérdezem, de belső tulajdonságokat is írhattok! (Tudom hogy most majd ezerrel fognak jönni az olyan kommentek hogy: nem számít hogy néz ki, csak a belső a fontos, és ezt tudom. Csak annyit szeretnék megtudni hogy külsőleg miről gondolnátok hogy attól szép egy nő. Szóval kérlek ne írjátok le ezerszer. )
2023. ápr. 26. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez annyira összetett, hogy pár mondatban nem lehet leírni. Főleg, akik részletgazdagon látják a világot.


Alapon pedig nem sok értelme lenne leírnom az egészet, mert ez csak 1 aspektus a több milliárdból.

2023. ápr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem pl. az szimpi, ha jó hosszú a haja, minimum mellig/hátközépg érő, de lehetőleg még hosszabb.

legyen az arcán egy szolid smink, pici rúzs, pici szmpillakihúzás, pici szemhéjfestés, pici arcpír is naon vonzó.

legyen ápolt kellems illtata, én pl. a vaniliás árnyalatokért naon döglök.

emelje ki a testi adottságait, pl. a formás melleit megfelelő feszűlő toppal, melltartóval, karcsú derekát feszülő pólóval/nadrággal, csini lábait szoros nadrággal, harisnyával, szoknyával.

És akkor most jöhet a belső, legyen kedves, humoros, intelligens, extrovertált, türelmes, megértő, odaadó.

2023. ápr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Megértem hogy így érzel de megpróbálnád leírni mégis? Engem pont úgy érdekel mert 1 aspektus a több milliárdból.

2023. ápr. 26. 18:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Hosszú, barna haj, természetes vonások (no smink, no rúzs, ni piercing, no tetkó). Kedves, mosolygós arc, picit félénk tekintet. Ne legyen egy csontkollekció (kb. 165-170 cm, 60-65 kg). Szelíd viselkedés, ne beszéljen csúnyán, ne legyen hisztis, és ne igya magát részegre minden hétvégén. Inkább legyen természetkedvelő és hallgasson igényesebb zenéket. Én azt szeretem, ha kissé magának való, zárkózottabb típus, de azért nem egy remete. Legyen érettségije és lehetőleg dolgozzon irodában.
2023. ápr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!