Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Súlyos szorongás miatti...

Súlyos szorongás miatti vizelet?tovább lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok nagyon durva szorongás alakult ki bennem amióta volt a karantén. (Minden diákban szerintem) a szorongásom olyan durva valamit folyamatos vizelési ingerem van ha iszok előtte ha nem. Nos ezzel kapcsolatban a problémám az jelen pillanatban, hogy az érettségin nem hiszem h lehet 5 10 percenként pisilni járni.. nem tudom mit csináljak. Valakinek van tanácsa vagy tapasztalata?

2023. máj. 2. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2023. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van. Depreszió és szorongásom volt. Én is elmentem pisiln, de 20 perc múlva megint kellett. Pszichiáterhez mentem. Kiderűlt, hogy biporális vagyok. Kaptam megfelelő gyógyszert. Azóta a sűrű vizelési inger és az állandó emésztési gondok megszüntek. Már nem 20 percenként pisilek, hanem 4 óránként vagy ritkábban.
2023. máj. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

urológus. Amúgy kapkodva hugyozol...ráérősen ki kell várni, hogy kiürüljön a hólyag..azt hiszed, hogy végeztél, pedig van még benned távozásra váró fél liter..


Türelem. Amit leírtál, az a kapkodás miatt van.

2023. máj. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne urológushoz menj, pszichológushoz meg végképp ne, mert semmi értelme. Neked idegrendszeri bajod van. Mondtad is, hogy szorongsz. A szorongás pedig egy rossz dolog, kezelni kell gyógyszerrel és/vagy pszichoterápiával. De az ilyen szintű betegségre gyógyszert kell írni, mert nem csak gondolatok formájában jelentkezik a szorongás.


Neked pszichiáterre (orvos) van szükséged. Komoly tüneteid vannak, foglalkoznod kell velük. Kapsz rá antidepresszánst, és pár hét múlva jobban fogod érezni magad. A kezelés elején kapsz benzodiazepin nyugtatót, hogy addig is drasztikusan csökkentsétek a szorongást.

2023. máj. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Én is antidepreszánst kaptam, de nem váltak be. Biporális vagyok. A hangulatstabilizáló vált be és megszünt az a sűrű vizelési inger. Sokkal kevésbé szorongok.
2023. máj. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!