Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt valami profil aki ha...

Van itt valami profil aki ha felteszek kérdést szokott válaszolni mit tudnék csinálni? Sajnos 3éve kb bedőltem neki.

Figyelt kérdés

Biztos nem én vagyon az egyetlen akinek ez a személy már irt és valamelyik nap megint válaszolt a kérdésemre most más néven mint három éve viszont most letiltottam.

A “problémám” hogy 3 éve kiírtam a problémám és azt mondta orvos és hogy fel tudnánk e venni a kapcsolatot facebookon. (mostmár tudom hogy elég fura de akkor még nem gondoltam bele)

Mivel elég durva pánikrohamaim voltak elhittem neki. Küldtem neki képeket a hasamról elölről oldalról stb. persze teljesen buta nem voltam és nem volt benne a fejem ruha is volt rajtam annyi hogy látszódott a hasam és rövidnadrág volt rajtam. Mivel elég hihetően írt nem gondoltam volna hogy kamu.

Persze nem is a rendes facebookomrol írtam rá hanem csináltam egy messengert amibe sajnos nem tudok belépni mert fogalmam sincs hogy mivel csináltam.

És most hogy megint rám írt gondolkoztam hogy ebből ő tudott csinálni bármit is?( mármint a képek) Vagy nem lehet nekem belőle problémám hogy nem volt rajta az arcom stb.

Annyi hogy a szobám látszott de gondolom az semmi.


Bocsi a hülye kérdésért de remélem normális embereknél landol nem pedig olyanoknál akik azt mondják hogy ennyi eszem van.


Még egyszer nem csinálnám de akkor még elhittem.

Mellesleg itt tudok csinálni valami a személlyel azon kívül hogy letiltottam?



2023. máj. 8. 01:40
 1/5 Noren1989 ***** válasza:

Max kicsapta ràd.


Letiltod, csinàl egy új regisztràciót. Vélhetően pióca típus. Javaslom, h keress hús-vér szakembert a problémaid megoldàsàhoz.

2023. máj. 8. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Mekkora egy kamu ez a kérdés is már :DDDD
2023. máj. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 mitől is lenne kamu?:)
2023. máj. 8. 12:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, hogy ilyen gyenge módon bepaliztak?


Törlés, tiltás. Megpróbálhatod feljelenteni, de a pitiáne ügyek lassan haladnak.



A profilodat állítsd be, hogy csak ismerősök ismerősei jelölhetnek barátnak és hogy ne lehessen rád keresni simán a keresőben.

2023. máj. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Hát, sajnos manapság nagyon egyszerű Mesterséges Intelligenciával lekövetni embereket. Elég igazából csak egy-két üzenet, bamm, már meg is van az IP-címet (internetes azonosító). Aztán ha képet is küldesz.. Telefonod márkája + típusa, pontos GPS helyzeted, IMEI azonosító (amin keresztül megvan a SIM kártyád és így a teljes neved, lakcímed, stb.), arról nem is beszélve hogy a bőrszíned és a viselt ruháid alapján ügyesen be lehet azonosítani ha az utcán sétálsz. Nem lehetetlen hogy tudja hol laksz, figyel, akár poloskákat vagy kamerákat is el tud helyezni a lakásodban ha nem vagy otthon. Én leginkább plüssjátékokat néznék át, megnézném hogy a tükör mögött nincs-e egy kamera, telefont cserélnék, lehet el is költöznék.
2023. jún. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!