Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mik azok a szavak...

Szerintetek mik azok a szavak vagy szó kifejezések egy lánynak amik nagyon megbántják őt?

Figyelt kérdés
2023. máj. 9. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyén függő. Mindenkinek más a gyengéje.


Akiket eléggé ismerek és tudom, hogy valami fájó pont számukra, kerülöm a témát.


Pl anyja halála, az anya szót kerülöm mellette. Amikor pedig beszélni akart róla, meghallgattam.


Ám remélem nem valaki ellen készíted elő a kérdésedet a válaszokkal.


S vannak, akikről leperegnek dolgok.

Pl jómagam. Ha igaz a "megbántásra" szánt szavak halmaza, felesleges vele dobálózni, mert le vannak tisztázva bennem a dolgok és elfogadtam azokat.


A másik kategória az, amikor olyat mondanak, ami nem igaz. Legbelül tudom, hogy nincs igaza és csak őt minősíti a szóhasználat.


Pl "megbas, nálak" beszólogatót offolom, majd Qrva jelzőt dobja felém, mire én azt válaszolom: ha az lennék nem offolnálak. Rossz helyen legelteted a nudlidat.


Volt, aki be akart feketíteni hazugsággal, de nem járt jól.


Próbálta törölni a kamuit, de rácseszett, mert le volt fotózva minden. Szépen beégette magát. Klinikai eset az a személy, önmagának is hazudott.


Vannak helyzetek, amiket azért élvezek, mert meglepem őket a nem megszokott reakciókkal.

2023. máj. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!❤️ Neem, nem más ellen kell, csak például engem sem bánt meg semmi, mert nem érdekel más véleménye, úgy gondolja ahogy szeretné, nem hat meg. Csak van egy barátom és neki kellene😅
2023. máj. 9. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!