Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit mondanál most a 20 éves...

Mit mondanál most a 20 éves magadnak?

Figyelt kérdés
Nehéz időszakban vagyok, és erre a kérdésre gondoltam, hogy hátha segítene. 20f

2023. máj. 9. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Legyek türelmesebb, bölcsebb, derűsebb.
2023. máj. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fejben legyél nyitottabb, tudatosan tanuld a kommunikáció ágazatait és mielőbb használd őket, ne utasítsd vissza a korábbi lehetőséget (amit később is megkaptam ugyan, de jobb lett volna pár évvel előbb, csak féltem a felelősségtől, szerepléstől), no és takarodj el ADHD kivizsgálásra, hogy túllegyél mielőbb rajta. Jobb lett volna ezt előbb tudnom és nem csesztem volna el 10 évet egy helyben toppogással.


Amióta lezajlottak a dolgok azóta nagyon jó lett minden, kár hogy nem korábban startolhattam, de valahol előny és tanulság is volt.

2023. máj. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg 45 éves vagyok! De ha összetalálkoznék a 20 éves önmagammal! Akkor elmesélnem neki azt a maradék 25 évet, hogy miről maradt le.
2023. máj. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bízz magadban és mások is bízni fognak benned!

Ezt munkára és magánéletre vonatkoztatva egyaránt javasolnám.

48N

2023. máj. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen baromira nem tudtam mit kezdjek magammal, egyszerűen fogalmam se volt milyen munkák léteznek egyáltalán.


Évekig fostam, hogy nincs munkatapasztalatom, nem kellek sehová. Ez igazából csak attitűd kérdése, ha bemész, csinálod, akkor okés, ha nem, akkor lehet bármennyi tapasztalatod.


A munka nem iskola, egy melóhelyről kivágnak, az nem olyan mint egy osztályból kibukni. Az iskola teljesen más rendszer, bárki bármit prédikál is.


Egy melóhelyről ok és indoklás nélkül is kitesznek, ezért kár túlzottan magad alatt lenni. Nem érdekes, lesz másik.

Egy iskolában nem így van, ha úgy viselkedsz ahogy kell, megcsinálod amit kérnek akkor kb minden oké, nem tanácsolnak el csak úgy.


A suliban ha jól teljesítesz, dícséretet kapsz, melóhelyen viszont csak még több munkát, meg magasabb elvárásokat.


Az iskolában az ember azért dolgozik, hogy előrébb jusson. A munka világában előléptetés nem nagyon van már, neked kell pozítcióról pozítcióra mozdulni, taktikázni, nincs kijelölt út.

2023. máj. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Azonnal (!) fejezd be a piálást és a cigit!"
2023. máj. 11. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

1: "dugd meg azt a lányt, akit kihagytál!"


Ha megteszem, talán a magánéletem totál más irányt vesz.


2: "Bátran állj ki az álmaid mellett, ne hagyd, hogy kedvedet szegjék a károgók!"


3: "vigyázz jobban a gerincedre meg úgy általában az egészségedre!"


4: "ne hezitálj annyit, ha valamit igazán akarsz, vágj bele!"


5:"ne add fel azért, mert párszor kudarcot vallottál! Ez az út visz a sikerhez"


6: "a kezdetektől vedd komolyabban a tanulást és picit lazábban az életet!"

2023. jún. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!